Sport, Dietetyka, Żywność, Odchudzanie

Zdrowe odchudzanie Ebook

Proste porady dietetyczne i sportowe do wdrożenia w kilka minut - Obowiązkowa lektura dla osób na redukcji

Zdrowe odchudzanie Ebook

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Zapraszamy na szkolenie "Zdrowe odchudzanie", dostępne na platformie szkoleniowej Bez Tabletek

Dlaczego warto zainwestować w to szkolenie?

Dbanie o zdrowie i odpowiednie odżywianie jest dziś na ustach wszystkich. Jesteśmy bombardowani informacjami na temat stylu życia, który pozwoli nam zachować nie tylko kondycję fizyczną, ale także dobrze współgrać z umysłem. Wielu z nas marzy o zgrabnej sylwetce, jednak dla wielu osób walka z nadwagą jest problematyczna. Niestety, zbyt wiele diet obiecuje szybki efekt, ale zwykle pozostawiają nas lepszymi jedynie o kilka kilogramów, a trudności w utrzymaniu osiągniętych rezultatów zmuszają do rezygnacji z prób polepszenia swojego stylu życia.

Jednak, co jeśli istnieje sposób, by pozbyć się zbędnych kilogramów i nadwyżek tłuszczu długotrwałym rezultatem?

Autorka szkolenia porusza w nim wiele ważnych aspektów, które pozwolą Ci w prosty i skuteczny sposób pozbyć się nadwagi oraz wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe.

Szybkie porady dietetyczne, które znajdziesz na szkoleniu, pozwolą Ci poznać tajniki zdrowego odżywiania w kilka minut. Autor zwraca uwagę na to, co powinno znaleźć się w cieście Twojego talerza, jakie produkty warto ograniczyć i jakie warto włączyć do codziennego menu. Byłoby trudno znaleźć syntetyczniejsze i skuteczniejsze podsumowanie dietetyki niż to, które zawarte jest w tym szkoleniu.

Efektywne i proste ćwiczenia podkręcające metabolizm pozwalają na naturalne spalanie tłuszczu. Nie każdy z nas ma czas i środki, by codziennie chodzić na siłownię, na szczęście z szkoleniem "Zdrowe odchudzanie" nie musisz inwestować w drogi sprzęt czy wykupywać rocznych abonamentów na siłownie. Wystarczą proste ćwiczenia, które poruszą Twój organizm i pomogą Ci zwiększyć tempo spalania tłuszczu.

Autorka szkolenia dokładnie omawia także najczęściej popełniane błędy przez osoby walczące z nadwagą. Zamiast lękać się popadnięcia w pułapki, które uniemożliwią Ci osiągnięcie celu, warto poznać i uniknąć najpopularniejszych przeszkód, na jakie natrafiamy w trakcie odchudzania.

Dodatkowo, na szkoleniu znajdziesz proste porady dietetyczne i sportowe, które możesz wdrożyć w ciągu kilku minut. Bez skomplikowanego planowania, w dzisiejszych czasach warto docenić proste rozwiązania, które pozwolą nam osiągać cele w zdrowy i naturalny sposób.

Dlaczego powinnaś być subskrybentem platformy Bez Tabletek? To doskonała okazja do zdobycia wartościowej wiedzy na temat odżywiania, zdrowego stylu życia i kondycji fizycznej. Subskrypcja platformy daje Ci dostęp do szeregu szkoleń i programów szkoleniowych, dzięki którym możesz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie zdrowia i wellness. Platforma jest skarbnicą wartościowych informacji i praktycznych porad, dzięki którym z każdym dniem będziesz mogła coraz bardziej dbać o siebie, swoje ciało i umysł.

Jeśli marzysz o pozbyciu się nadwagi i wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych, subskrybując platformę Bez Tabletek zyskasz narzędzia, dzięki którym osiągniesz swój cel.

Skorzystaj ze szkolenia "Zdrowe odchudzanie" i dołącz do grona zadowolonych subskrybentów już dziś!

mgr Weronika Morawska
Autor szkoleniamgr Weronika Morawska

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Dietetyki na WSBiNOZ w Łodzi, jak również Akademii Mistrzostwa Sportowego o specjalizacji trener personalny. Ukończyła liczne kursy (w tym Kształtowanie Kobiecej sylwetki - Centrum Szkoleń Sportowych).

Jest dziennikarzem portali o tematyce zdrowotnej, gdzie dzieli się z innymi swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Została doceniona przez markę naturalnych suplementów diety healthprotector i jest ich ambasadorką.Prowadzi cykliczne wykłady z zakresu treningów, odżywiania, doboru suplementacji.

Pozostałe materiały z tego kursu

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Ostatnie osiągnięcia naszych użytkowników

Zobacz kursy

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową? Dowiedz się, jak skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i spalić tłuszcz podczas zdrowego odchudzania.

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Sprawdź i oblicz swoje zapotrzebowanie na makroskładniki takie jak białko, węglowodany i tłuszcze.

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Dowiedz się, jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu i jak skutecznie go obniżyć. Sprawdź, co to jest wiek metaboliczny i jak wpływa na metabolizm.

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Oblicz swój wskaźnik BMI za pomocą prostego kalkulatora online i sprawdź, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa.Jak obliczyć wskaźnik BMI poprawnie ?

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa jest chorobą wirusową, która co roku powoduje liczne zachorowania na całym świecie. Wywoływana jest przez wirus grypy, zwany również wirusem grypy typu A. Jest to infekcja dróg oddechowych, która może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak zapalenie płuc.

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Zakażenie wirusem RSV (Respiratory Syncytial Virus) jest jednym z najczęstszych powodów infekcji układu oddechowego u dzieci i niemowląt. Jest to wirus, który atakuje drogi oddechowe i może prowadzić do poważnych powikłań, szczególnie u najmłodszych pacjentów. Jak przebiega leczenie RSV u dzieci? Czym jest syncytialny wirus oddechowy oraz czy wirus grypy to RSV? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na temat RSV.

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Wirus odry, będący przyczyną choroby zakaźnej o takiej samej nazwie, jest odpowiedzialny za poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, zwłaszcza osób niezaszczepionych, u których objawy zakażenia mogą prowadzić do powikłań.Zakażenie wirusem odry charakteryzuje się gorączką, kaszlem, katar, zapaleniem spojówek oraz wysypką. Jednym z najbardziej charakterystycznych objawów odry, pojawiającym się około 4 dni przed pojawieniem się wysypki, są plamki Koplika, które występują na błonie śluzowej policzków.

Jakie nasiona Chia mają wartości odżywcze ?

Jakie nasiona Chia mają wartości odżywcze ?

Nasiona Chia, znane również jako szałwia hiszpańska, to roślinne nasiona, które od wielu lat są cenione ze względu na swoje bogactwo wartości odżywczych. Mają wiele właściwości zdrowotnych, dlatego warto włączyć je do swojej diety.