Zdrowie Psychiczne, Medycyna Akademicka

Wielkie zespoły geriatryczne Video

Ludzi w wieku podeszłym trzeba leczyć holistycznie, kompleksowo w ujęciu nie tylko medycznym, ale również zwrócić uwagę trzeba na czynniki społeczno ekonomiczne. W opiece nad seniorem powinno uwzględnić się model opieki geriatrycznej gdzie w poradni geriatrycznej lekarz geriatra wraz z zespołem pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i dietetyków prowadzi kompleksową opiekę i wsparcie dla osoby w wieku podeszłym. Brak jednego lekarza prowadzącego, leczenie się u wielu specjalistów powoduje często fragmentaryczne podejście do pacjenta i jego potrzeb lub przyjmowanie przez pacjenta zbyt dużej ilości leków.


Pamiętaj o prezentacji, którą możesz wygodnie pobrać na swój komputer

Wielkie zespoły geriatryczne Video

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Na platformie Bez Tabletek czeka na Ciebie niezwykle cenne szkolenie zatytułowane Wielkie zespoły geriatryczne.Jeśli pracujesz z seniorami i chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do świadczenia kompleksowej opieki nad tymi osobami, to szkolenie to jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Wielkie zespoły geriatryczne to doskonałe źródło informacji dla osób pracujących z seniorami. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat najważniejszych aspektów opieki geriatrycznej, włączając w to ocenę funkcji psychofizycznych, zarządzanie wielolekowością oraz kompleksowy plan opieki. Szkolenie to dostarcza praktycznych wskazówek i strategii, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i spełnić potrzeby seniorów, zapewniając im najlepszą jakość opieki.

Dołączając do platformy Bez Tabletek, zyskujesz nie tylko dostęp do wartościowych treści edukacyjnych na temat zespołów geriatrycznych. Będziesz również korzystać z innych użytecznych materiałów, narzędzi i innowacyjnych technologii, które poprawią Twoje umiejętności i efektywność w pracy z seniorami.

Nie przegap okazji - dołącz już teraz do platformy Bez Tabletek i zapoznaj się ze szkoleniem Wielkie zespoły geriatryczne.

Zdobądź cenną wiedzę i rozwijaj swoje umiejętności, aby zapewnić seniorom najwyższą jakość opieki.

Dołącz do naszej społeczności i razem z nami podnoś poziom profesjonalizmu w opiece nad seniorami!

mgr Iwona  Klisowska
Autor szkoleniamgr Iwona Klisowska

Od ponad 20 lat pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego, adiunkt dydaktyczny w Zakładzie Pielęgniarstwa Rodzinnego I pediatrycznego.Prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej głównie w środowisku domowym osób starszych i przewlekle chorych

Pozostałe materiały z tego kursu

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową? Dowiedz się, jak skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i spalić tłuszcz podczas zdrowego odchudzania.

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Sprawdź i oblicz swoje zapotrzebowanie na makroskładniki takie jak białko, węglowodany i tłuszcze.

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Dowiedz się, jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu i jak skutecznie go obniżyć. Sprawdź, co to jest wiek metaboliczny i jak wpływa na metabolizm.

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Oblicz swój wskaźnik BMI za pomocą prostego kalkulatora online i sprawdź, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa.Jak obliczyć wskaźnik BMI poprawnie ?

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa jest chorobą wirusową, która co roku powoduje liczne zachorowania na całym świecie. Wywoływana jest przez wirus grypy, zwany również wirusem grypy typu A. Jest to infekcja dróg oddechowych, która może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak zapalenie płuc.

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Zakażenie wirusem RSV (Respiratory Syncytial Virus) jest jednym z najczęstszych powodów infekcji układu oddechowego u dzieci i niemowląt. Jest to wirus, który atakuje drogi oddechowe i może prowadzić do poważnych powikłań, szczególnie u najmłodszych pacjentów. Jak przebiega leczenie RSV u dzieci? Czym jest syncytialny wirus oddechowy oraz czy wirus grypy to RSV? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na temat RSV.

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Wirus odry, będący przyczyną choroby zakaźnej o takiej samej nazwie, jest odpowiedzialny za poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, zwłaszcza osób niezaszczepionych, u których objawy zakażenia mogą prowadzić do powikłań.Zakażenie wirusem odry charakteryzuje się gorączką, kaszlem, katar, zapaleniem spojówek oraz wysypką. Jednym z najbardziej charakterystycznych objawów odry, pojawiającym się około 4 dni przed pojawieniem się wysypki, są plamki Koplika, które występują na błonie śluzowej policzków.

Jakie nasiona Chia mają wartości odżywcze ?

Jakie nasiona Chia mają wartości odżywcze ?

Nasiona Chia, znane również jako szałwia hiszpańska, to roślinne nasiona, które od wielu lat są cenione ze względu na swoje bogactwo wartości odżywczych. Mają wiele właściwości zdrowotnych, dlatego warto włączyć je do swojej diety.