Medycyna Akademicka

Wsparcie pacjenta z autoimmunologicznym uszkodzeniem stawów Ebook

Kompletny przewodnik po RZS - Przyczyny, czas trwania, epidemilogia, objawy ogólne, czym jest ulnaryzacja, przykłady zniekształceń, zasady leczenie etc.

Wsparcie pacjenta z autoimmunologicznym uszkodzeniem stawów Ebook

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Zachęcamy do dołączenia do platformy Bez Tabletek, gdzie dowiesz się więcej na temat wsparcia pacjenta z autoimmunologicznym uszkodzeniem stawów.Jeśli szukasz informacji o chorobie zwyrodnieniowej stawów lub reumatoidalnym zapaleniu stawów, to szkolenie to może pomóc Ci zrozumieć, jak skutecznie dbać o swoje zdrowie i zmniejszyć objawy chorobowe.

Szkolenie Wsparcie pacjenta z autoimmunologicznym uszkodzeniem stawów to niezwykle cenny zasób informacji i wskazówek dla osób, które cierpią na choroby autoimmunologiczne stawów. Dzięki temu szkoleniu nauczysz się, jak skutecznie radzić sobie z objawami, takimi jak ból, sztywność, obrzęk czy trudności z poruszaniem się. Poznasz najnowsze metody leczenia i terapii, a także nauczysz się, jak prowadzić zdrowy i aktywny styl życia.

Dołączając do platformy Bez Tabletek, znajdziesz również wiele innych wartościowych materiałów, takich jak artykuły, badania naukowe i poradniki, ebooki czy inne szkolenia w formie video dostępne w kilkunastu kategorii tematycznych o zdrowiu.

Nie czekaj dłużej - dołącz do platformy Bez Tabletek i korzystaj z szkolenia Wsparcie pacjenta z autoimmunologicznym uszkodzeniem stawów. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego leczenia chorób autoimmunologicznych stawów i polepszenia swojego samopoczucia.

Dołącz do naszej społeczności i ciesz się korzyściami, jakie oferujemy!

Dr.hab.  Viktoria  Khomenko
Autor szkoleniaDr.hab. Viktoria Khomenko

Doktor habilitowany nauk medycznych.Obroniła pracę habilitacyjną w Narodowym Centrum Naukowym „ Instytut Kardiologii im. M.D. Strażesko Narodowej Akademii Nauk Medycznych Ukrainy”, m. Kijów.

Przez ostatnie 15 lat – wykładowca Kliniki Chorób Wewnętrznych w Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Ukrainie.Autorka i współautorka wielu prac naukowych, wykładów i zaleceń metodycznych z zakresu reumatologii, kardiologii, pulmonologii dla studentów Uniwersytetu Medycznego, lekarzy rodzinnych i lekarzy specjalistów.Ponad 10 lat doświadczenia w badaniach klinicznych w dziedzinie reumatologii, poświęconych ocenie skuteczności i bezpieczeństwa terapii biologicznej.Uczestniczka licznych zjazdów medycznych, m. in. EULAR, Kongresu Polonii Medycznej, Światowego Zjazdu Lekarzy Polskich.

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Ostatnie osiągnięcia naszych użytkowników

Zobacz kursy

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Zarówno przy słabszym, jak i silnym bólu zęba normalne funkcjonowanie może być bardzo utrudnione. W takich sytuacjach można sięgnąć po dostępne bez recepty środki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym - zwłaszcza przy słabszym bólu. W wielu przypadkach domowe sposoby okażą się jednak niewystarczające - każda uciążliwa dolegliwość wymaga bezzwłocznej konsultacji z lekarzem. 

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową? Dowiedz się, jak skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i spalić tłuszcz podczas zdrowego odchudzania.

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Sprawdź i oblicz swoje zapotrzebowanie na makroskładniki takie jak białko, węglowodany i tłuszcze.

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Dowiedz się, jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu i jak skutecznie go obniżyć. Sprawdź, co to jest wiek metaboliczny i jak wpływa na metabolizm.

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Oblicz swój wskaźnik BMI za pomocą prostego kalkulatora online i sprawdź, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa.Jak obliczyć wskaźnik BMI poprawnie ?

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa jest chorobą wirusową, która co roku powoduje liczne zachorowania na całym świecie. Wywoływana jest przez wirus grypy, zwany również wirusem grypy typu A. Jest to infekcja dróg oddechowych, która może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak zapalenie płuc.

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Zakażenie wirusem RSV (Respiratory Syncytial Virus) jest jednym z najczęstszych powodów infekcji układu oddechowego u dzieci i niemowląt. Jest to wirus, który atakuje drogi oddechowe i może prowadzić do poważnych powikłań, szczególnie u najmłodszych pacjentów. Jak przebiega leczenie RSV u dzieci? Czym jest syncytialny wirus oddechowy oraz czy wirus grypy to RSV? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na temat RSV.

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Wirus odry, będący przyczyną choroby zakaźnej o takiej samej nazwie, jest odpowiedzialny za poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, zwłaszcza osób niezaszczepionych, u których objawy zakażenia mogą prowadzić do powikłań.Zakażenie wirusem odry charakteryzuje się gorączką, kaszlem, katar, zapaleniem spojówek oraz wysypką. Jednym z najbardziej charakterystycznych objawów odry, pojawiającym się około 4 dni przed pojawieniem się wysypki, są plamki Koplika, które występują na błonie śluzowej policzków.