Najskuteczniejsze diety odchudzające nowa książka dr Joanny Michaliny Jurek

Najskuteczniejsze diety odchudzające nowa książka dr Joanny Michaliny Jurek

Lato już za pasem – a z nim – kolejny wyścig z czasem do upragnionej sylwetki. W tym roku proces ten może okazać się łatwiejszy niż do tej pory, a to za sprawą nowej pozycji książkowej, która to w połowie maja (oficjalna premiera 19 maja 2023) ukazała się na rynku czytelniczym.


O książce

Autorka równie wydanej niedawno książki - „ Ryby w zdrowej diecie dr Joanna Michalina Jurek przygotowała jedyny w swoim rodzaju poradnik/przewodnik po najnowszych trendach w dietetyki mając na uwadze zdrową i smukłą sylwetkę utrzymaną zdecydowanie dłużej niż jeden sezon.

„Najskuteczniejsze diety odchudzające” to oparty o dowody naukowe książka-poradnik, który ma za zadanie przybliżyć tematykę skutecznego odchudzania w świetle najnowszych badań. Opisuje on nie tylko aktualne odkrycia w dziedzinie dietetyki, ale i pomaga czytelnikowi podjąć decyzję jaką strategię dietetyczną obrać aby pomogła mu ona osiągnąć wymarzone cele sylwetkowe. Czytający książkę ma zatem szansę dowiedzieć się, jak działają poszczególne strategie dietetyczne, co je łączy i jak ta wiedza może zostać dopasowana do jego samego – dzięki temu ma on unikatową szansę nauczyć się i zaplanować dietę według własnych warunków; a co najważniejsze ograniczyć czas i obawy przed potencjalną porażką do minimum.

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Co wyróżnia Najskuteczniejsze diety odchudzające?

„Najskuteczniejsze diety odchudzające” powstały przede wszystkim z uwagi na rosnący niepokój i ilość sprzecznych informacji na temat procesu odchudzania. Nic w tym dziwnego, że dla przeciętnej osoby ilość tych informacji jest na tyle paraliżująca, że w rezultacie nikt nie decyzje się na konsekwentne wdrożenie zmian w swojej diecie. Jak się okazuje, bez względu na to czy mamy cele sylwetkowe czy zdrowotne często rygorystyczne zmiany związane z rozpoczęciem zmian w codziennej diecie okazują się być główną przyczyną braku powodzenia. Częstym problemem z jakim borykają się osoby to przede wszystkim poczucie głodu, brak sytości czy niska satysfakcja z obranej diety. Z pomocą śpieszy tu poniższy poradnik, który nie tylko wyjaśnia przyczyny takiego zachowania, ale daje konkretne strategie mające na celu poradzenie sobie z problemem. Przykładowo, zawarta w nim lista pokarmów o największej sytości uwzględnia nie tylko powszechnie uznane zdrowie przekąski jak pomarańcze, jabłka czy gruszki, ale również popcorn, który co ciekawe jest wysoce sycącym pokarmem nawet bardziej niż ulubione frytki czy chipsy ziemniaczane. 

Informacje zawarte w książce „Najskuteczniejsze diety odchudzające” pomogą każdemu czytelnikowi, zdecydować jaka strategia dietetyczna jest dla niego najlepsza, ograniczając przy tym potrzebę rezygnacji z ulubionych potraw.

Ponadto w książce znajdziemy również najnowszą wiedzę na następujące zagadnienia: 

Zarys teoretyczny:

 • Wprowadzenie do problemu otyłości i związanych z nią konsekwencji zdrowotnych;
 • Informacje, o czynnikach które powodują że jemy więcej, niż powinniśmy?


Strategie praktyczne poparte dowodami naukowymi:


 • Jak poradzić sobie z nadmierną masą ciała?
 • Rola składników odżywczych w procesie odchudzania 
 • Superfoods pomocne w procesie redukcji wagi 
 • Strategie żywieniowe i suplementacja 
 • Strategie żywieniowe wykorzystywane do redukcji wagi 


A na sam koniec – praktyczne podsumowanie:


 • Praktyczne strategie, które wpływają na sukces odchudzania 
 • Skuteczne odchudzanie – wiedza podana w pigułce


Dlaczego warto ? 

Podsumowując, poniższa książka stanowi świetny poradnik dla osób chcących samodzielnie i w pełnym zrozumieniu własnych potrzeb wprowadzić korzystne zmiany w obrębie obecnie prowadzonego sposobu odżywiania. Co więcej, pozycja ta okaże się równie przydatna dla dietetyków i instruktorów fitness chcących zaktualizować swoją wiedzę o ostatnie dowody naukowe dotyczące skuteczności suplementacji dietetycznej w procesie redukcji wagi.


Chcesz wiedzieć więcej o najskuteczniejszych dietach ?

Dowiedz się więcej z unikalnych autorskich szkoleń przygotowanych dla naszych subskrybentów, które znajdziesz na pierwszej w Polsce platformie edukacyjnej o zdrowiu - Bez Tabletek. Dołącz już dziś!

Już od kilkunastu złotych miesięcznie !

Dołącz do nas już teraz!

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Sprawdzone metody ochrony oczu podczas pracy biurowej przy komputerze. Wpływ światła niebieskiego na narząd wzroku. Jak dbać o wzrok i unikać suchych i zaczerwienionych oczu?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym? Poznaj kalendarz pylenia roślin i skuteczne metody łagodzenia objawów alergii na pyłki!

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile się czeka na okulary od optyka? Czas oczekiwania zależy od parametrów szkieł, ale zazwyczaj mieści się od kilkunastu minut do około 10 dni roboczych. Odbierz idealnie dopasowane okulary korekcyjne!

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Dlaczego skrzep w probówce może uniemożliwić wykonanie badań laboratoryjnych? Sprawdź, co oznacza skrzep i jak wpływa na wyniki morfologii.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
95zł / rok
Zobacz co zyskasz

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

 • Obszerna baza wiedzy
 • Niska roczna płatność
 • Nowe kursy każdego miesiąca