Najskuteczniejsze diety odchudzające nowa książka dr Joanny Michaliny Jurek

Najskuteczniejsze diety odchudzające nowa książka dr Joanny Michaliny Jurek

Lato już za pasem – a z nim – kolejny wyścig z czasem do upragnionej sylwetki. W tym roku proces ten może okazać się łatwiejszy niż do tej pory, a to za sprawą nowej pozycji książkowej, która to w połowie maja (oficjalna premiera 19 maja 2023) ukazała się na rynku czytelniczym.


O książce

Autorka równie wydanej niedawno książki - „ Ryby w zdrowej diecie dr Joanna Michalina Jurek przygotowała jedyny w swoim rodzaju poradnik/przewodnik po najnowszych trendach w dietetyki mając na uwadze zdrową i smukłą sylwetkę utrzymaną zdecydowanie dłużej niż jeden sezon.

„Najskuteczniejsze diety odchudzające” to oparty o dowody naukowe książka-poradnik, który ma za zadanie przybliżyć tematykę skutecznego odchudzania w świetle najnowszych badań. Opisuje on nie tylko aktualne odkrycia w dziedzinie dietetyki, ale i pomaga czytelnikowi podjąć decyzję jaką strategię dietetyczną obrać aby pomogła mu ona osiągnąć wymarzone cele sylwetkowe. Czytający książkę ma zatem szansę dowiedzieć się, jak działają poszczególne strategie dietetyczne, co je łączy i jak ta wiedza może zostać dopasowana do jego samego – dzięki temu ma on unikatową szansę nauczyć się i zaplanować dietę według własnych warunków; a co najważniejsze ograniczyć czas i obawy przed potencjalną porażką do minimum.

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Co wyróżnia Najskuteczniejsze diety odchudzające?

„Najskuteczniejsze diety odchudzające” powstały przede wszystkim z uwagi na rosnący niepokój i ilość sprzecznych informacji na temat procesu odchudzania. Nic w tym dziwnego, że dla przeciętnej osoby ilość tych informacji jest na tyle paraliżująca, że w rezultacie nikt nie decyzje się na konsekwentne wdrożenie zmian w swojej diecie. Jak się okazuje, bez względu na to czy mamy cele sylwetkowe czy zdrowotne często rygorystyczne zmiany związane z rozpoczęciem zmian w codziennej diecie okazują się być główną przyczyną braku powodzenia. Częstym problemem z jakim borykają się osoby to przede wszystkim poczucie głodu, brak sytości czy niska satysfakcja z obranej diety. Z pomocą śpieszy tu poniższy poradnik, który nie tylko wyjaśnia przyczyny takiego zachowania, ale daje konkretne strategie mające na celu poradzenie sobie z problemem. Przykładowo, zawarta w nim lista pokarmów o największej sytości uwzględnia nie tylko powszechnie uznane zdrowie przekąski jak pomarańcze, jabłka czy gruszki, ale również popcorn, który co ciekawe jest wysoce sycącym pokarmem nawet bardziej niż ulubione frytki czy chipsy ziemniaczane. 

Informacje zawarte w książce „Najskuteczniejsze diety odchudzające” pomogą każdemu czytelnikowi, zdecydować jaka strategia dietetyczna jest dla niego najlepsza, ograniczając przy tym potrzebę rezygnacji z ulubionych potraw.

Ponadto w książce znajdziemy również najnowszą wiedzę na następujące zagadnienia: 

Zarys teoretyczny:

 • Wprowadzenie do problemu otyłości i związanych z nią konsekwencji zdrowotnych;
 • Informacje, o czynnikach które powodują że jemy więcej, niż powinniśmy?


Strategie praktyczne poparte dowodami naukowymi:


 • Jak poradzić sobie z nadmierną masą ciała?
 • Rola składników odżywczych w procesie odchudzania 
 • Superfoods pomocne w procesie redukcji wagi 
 • Strategie żywieniowe i suplementacja 
 • Strategie żywieniowe wykorzystywane do redukcji wagi 


A na sam koniec – praktyczne podsumowanie:


 • Praktyczne strategie, które wpływają na sukces odchudzania 
 • Skuteczne odchudzanie – wiedza podana w pigułce


Dlaczego warto ? 

Podsumowując, poniższa książka stanowi świetny poradnik dla osób chcących samodzielnie i w pełnym zrozumieniu własnych potrzeb wprowadzić korzystne zmiany w obrębie obecnie prowadzonego sposobu odżywiania. Co więcej, pozycja ta okaże się równie przydatna dla dietetyków i instruktorów fitness chcących zaktualizować swoją wiedzę o ostatnie dowody naukowe dotyczące skuteczności suplementacji dietetycznej w procesie redukcji wagi.


Chcesz wiedzieć więcej o najskuteczniejszych dietach ?

Dowiedz się więcej z unikalnych autorskich szkoleń przygotowanych dla naszych subskrybentów, które znajdziesz na pierwszej w Polsce platformie edukacyjnej o zdrowiu - Bez Tabletek. Dołącz już dziś!

Już od kilkunastu złotych miesięcznie !

Dołącz do nas już teraz!

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Glista ludzka - jak się objawia? Jak wygląda glista i jak się jej pozbyć? Glista ludzka – objawy. Diagnostyka obecności glisty ludzkiej w organizmie. Zakażenie glistą ludzką. Jak wyglądają objawy, diagnostyka i leczenie glistnicy? 

Glista ludzka - jak się objawia? Jak wygląda glista i jak się jej pozbyć? Glista ludzka – objawy. Diagnostyka obecności glisty ludzkiej w organizmie. Zakażenie glistą ludzką. Jak wyglądają objawy, diagnostyka i leczenie glistnicy? 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są objawy glisty ludzkiej? Jak to możliwe, że pasożyt ten występuje w tak specyficznym miejscu jak oko? Jak efektywnie leczyć tę chorobę? Jeżeli nie wiesz jeszcze odpowiedzi na te pytania, ten poradnik jest dla Ciebie.

Na co jest dobry smalec gęsi? Tradycyjne metody stosowania. Smalec gęsi – właściwości i zastosowanie. Czy gęsina jest zdrowa? Sprawdź jej właściwości odżywcze i zdrowotne oraz kaloryczność. Smalec gęsi na odmrożenia, zmarszczki i ból stawów

Na co jest dobry smalec gęsi? Tradycyjne metody stosowania. Smalec gęsi – właściwości i zastosowanie. Czy gęsina jest zdrowa? Sprawdź jej właściwości odżywcze i zdrowotne oraz kaloryczność. Smalec gęsi na odmrożenia, zmarszczki i ból stawów

Smalec gęsi od wieków jest wykorzystywany w tradycyjnej medycynie ludowej jako naturalny środek wspomagający zdrowie i leczący różne dolegliwości. Choć naukowe dowody na korzyści smalcu gęsiego mogą być ograniczone, niektóre zastosowania tego tradycyjnego środka budzą zainteresowanie i warto je zbadać. W tym artykule przyjrzymy się różnym sposobom stosowania smalcu gęsiego w leczeniu przeziębienia, redukcji zmarszczek, łagodzeniu objawów żylaków oraz wspieraniu zdrowia stawów. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii z wykorzystaniem smalcu gęsiego, ważne jest również poznanie przeciwwskazań i świadome podejście do korzystania z tego tradycyjnego leku.

Co robić, jeśli pojawia się krew w moczu? Przyczyny i objawy. Co oznacza krew w moczu? Krew w moczu – przyczyny i leczenie krwiomoczu 

Co robić, jeśli pojawia się krew w moczu? Przyczyny i objawy. Co oznacza krew w moczu? Krew w moczu – przyczyny i leczenie krwiomoczu 

Krwawienie w moczu, znane również jako hematuria, może być niepokojącym objawem, który może wskazywać na różne problemy zdrowotne. Przyjrzyjmy się przyczynom i objawom związanym z pojawieniem się krwi w moczu oraz dowiedzmy się, kiedy powinieneś być zaniepokojony i jak postępować, gdy dzieci doświadczają tego problemu.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
45zł / rok
Zobacz co zyskasz

Roczna subskrypcja to raptem koszt jednej książki

 • Obszerna baza wiedzy
 • Niska roczna płatność
 • Nowe kursy każdego miesiąca