Dietetyka, Żywność

Część 2 - Żywienie w przewlekłych zaburzeniach układu pokarmowego


Część 2 - Żywienie w przewlekłych zaburzeniach układu pokarmowego

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Czy cierpisz na przewlekłe zaburzenia układu pokarmowego?

Czy masz problemy z trawieniem, niestrawnością lub innymi dolegliwościami? Jeśli tak, mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dołącz do platformy Bez Tabletek i skorzystaj z najnowszego szkolenia zatytułowanego "Żywienie w przewlekłych zaburzeniach układu pokarmowego".

Szkolenie to jest podzielone na dwie obszerne części, które dokładnie omawiają aspekty żywienia związane z przewlekłymi zaburzeniami układu pokarmowego. Bez względu na to, czy masz nietolerancje pokarmowe, zespół jelita drażliwego, czy inne problemy trawiennego, to szkolenie pomoże Ci zrozumieć, jak odpowiednie żywienie może pomóc w łagodzeniu objawów i poprawie samopoczucia.

Oto kilka powodów, dla których warto dołączyć do platformy Bez Tabletek i wziąć udział w tym szczególnym szkoleniu:

  1. Naukowo oparte treści: Wszystkie treści na platformie Bez Tabletek są oparte na najnowszych badaniach naukowych. Szkolenie o żywieniu w przewlekłych zaburzeniach układu pokarmowego dostarczy Ci wiarygodnej wiedzy i praktycznych porad od profesjonalistów w tej dziedzinie.
  2. Dwuczłonkowy program: Szkolenie składa się z dwóch części, które są obszerne i kompleksowe. Pierwsza część skupia się na ogólnych zasadach żywienia w przypadku zaburzeń układu pokarmowego, podczas gdy druga część skupia się na specyficznych przewlekłych schorzeniach trawiennych. Dzięki temu online kursowi zdobędziesz wiedzę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb.
  3. Dostępność i elastyczność: Platforma Bez Tabletek jest dostępna 24/7, więc możesz uczyć się w dowolnym czasie i tempo, które Tobie odpowiadają. Nie ma presji czasowej ani ograniczeń geograficznych.
  4. Wsparcie od ekspertów: Na platformie będziesz miał dostęp do ekspertów, którzy będą udzielać wsparcia i odpowiedzi na Twoje pytania. Nie jesteś sam - masz dostęp do specjalistów, którzy pomogą Ci wejść na ścieżkę zdrowia i dobrej kondycji.
  5. Wsparcie społeczności: Dołączając do platformy Bez Tabletek, dołączasz także do społeczności osób, które zmagają się z podobnymi schorzeniami, jak Ty. Możesz wymieniać doświadczenia, udzielać sobie nawzajem wsparcia i inspirować się nawykami zdrowego stylu życia.

Nie trać więcej czasu!

Dołącz do platformy Bez Tabletek i weź udział w szkoleniu "Żywienie w przewlekłych zaburzeniach układu pokarmowego". Odpowiednie żywienie może polepszyć jakość Twojego życia i złagodzić objawy przewlekłych schorzeń trawiennych. Zainwestuj w swoje zdrowie i dołącz do nas już dziś!

dr n. o zdr. Anna Rudnicka
Autor szkoleniadr n. o zdr. Anna Rudnicka

Researcher i ekspert naukowy w Centrum Naukowo-Badawczym dużej polskiej firmy. Z wykształcenia dietetyk i epidemiolog, absolwentka warszawskiego SGGW, stypendystka uniwersytetów UniLaSalle we Francji i NCHU w Tajwanie. Tytuł doktora z wyróżnieniem zdobyła na Universidad de Murcia w Hiszpanii, we współpracy z Uniwersytetem Harvarda i szpitalem Mount Sinai w Nowym Jorku. Wiedzę z zakresu badań klinicznych zdobywała na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Uczestniczka licznych kursów, warsztatów i konferencji o tematyce zdrowia i pielęgnacji, autorka artykułów popularnonaukowych i publikacji naukowych. Współpracuje z czasopismem branżowym „Współczesna Dietetyka”.

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Zarówno przy słabszym, jak i silnym bólu zęba normalne funkcjonowanie może być bardzo utrudnione. W takich sytuacjach można sięgnąć po dostępne bez recepty środki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym - zwłaszcza przy słabszym bólu. W wielu przypadkach domowe sposoby okażą się jednak niewystarczające - każda uciążliwa dolegliwość wymaga bezzwłocznej konsultacji z lekarzem. 

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową - redukcja masy ciała?

Jak zmniejszyć tkankę tłuszczową? Dowiedz się, jak skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i spalić tłuszcz podczas zdrowego odchudzania.

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Jak obliczyć zapotrzebowanie na tłuszcze, białko i węglowodany?

Sprawdź i oblicz swoje zapotrzebowanie na makroskładniki takie jak białko, węglowodany i tłuszcze.

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu?

Dowiedz się, jak obliczyć wiek metaboliczny organizmu i jak skutecznie go obniżyć. Sprawdź, co to jest wiek metaboliczny i jak wpływa na metabolizm.

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Oblicz swój wskaźnik BMI za pomocą prostego kalkulatora online i sprawdź, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa.Jak obliczyć wskaźnik BMI poprawnie ?

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa typu A: Objawy, leczenie i profilaktyka

Grypa jest chorobą wirusową, która co roku powoduje liczne zachorowania na całym świecie. Wywoływana jest przez wirus grypy, zwany również wirusem grypy typu A. Jest to infekcja dróg oddechowych, która może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak zapalenie płuc.

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Przyczyny zakażenia wirusem RSV

Zakażenie wirusem RSV (Respiratory Syncytial Virus) jest jednym z najczęstszych powodów infekcji układu oddechowego u dzieci i niemowląt. Jest to wirus, który atakuje drogi oddechowe i może prowadzić do poważnych powikłań, szczególnie u najmłodszych pacjentów. Jak przebiega leczenie RSV u dzieci? Czym jest syncytialny wirus oddechowy oraz czy wirus grypy to RSV? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na temat RSV.

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Odra - choroba zakaźna, jej przyczyny, objawy i leczenie

Wirus odry, będący przyczyną choroby zakaźnej o takiej samej nazwie, jest odpowiedzialny za poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, zwłaszcza osób niezaszczepionych, u których objawy zakażenia mogą prowadzić do powikłań.Zakażenie wirusem odry charakteryzuje się gorączką, kaszlem, katar, zapaleniem spojówek oraz wysypką. Jednym z najbardziej charakterystycznych objawów odry, pojawiającym się około 4 dni przed pojawieniem się wysypki, są plamki Koplika, które występują na błonie śluzowej policzków.