Mezator M1 w wersji Refurbished ponownie dostępny!

Mezator M1 w wersji Refurbished ponownie dostępny!

Dzisiaj rozpoczyna się rejestracja dla wszystkich zainteresowanych unikatowym modelem Mezator M1 w wersji Refurbished. To nadal ta sama zaawansowana technologia, ale teraz dostępna w rewelacyjnej cenie - jedynie 9999 zł, zamiast standardowych 40.310 zł.

Co oznacza urządzenie w wersji Refurbished?

Mezator M1 Refurbished to używane urządzenie, lecz fabrycznie odnowione, zapewniające wyjątkową jakość i niezawodność. Dodatkowo, każde takie urządzenie objęte będzie 12-miesięczną gwarancją, gwarantującą kompletną ochronę dla użytkowników. Otrzymasz gotowy zestaw do pracy, wraz z polskim oprogramowaniem, instrukcją obsługi, dostępem do aplikacji Mezator na smartfony, bezpłatnymi dożywotnimi aktualizacjami oprogramowania, a także edukacyjnymi materiałami dostępnymi w platformie e-learningowej Mezator.

To jeszcze nie wszystko - dożywotni dostęp do naszej platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek pozwoli Ci holistycznie poszerzać wiedzę z wielu różnych kategorii. Materiały edukacyjne przygotowało już ponad 25 wybitnych prelegentów.

Ograniczona dostępność - tylko 20 sztuk!

Sprzedaż Mezatora M1 Refurbished rozpocznie się już 1 sierpnia, jednak liczba dostępnych urządzeń jest ograniczona do zaledwie 20 sztuk. Dlatego nie zwlekaj z decyzją - zarezerwuj swoje urządzenie teraz na naszej stronie i skorzystaj z wyjątkowej okazji.

Rezerwacja nie jest zobowiązująca. Nie musisz obawiać się konieczności zakupu. Po prostu otrzymasz informacje jako pierwszy o starcie sprzedaży.

Jesteś przedsiębiorcą? Istnieje możliwość leasingu. Dokładnie tak. Teraz leasingowa rata w cenie jednego testu jest możliwa.

Korzystaj z zaawansowanej technologii w niezwykłej cenie

Jeśli Mezator M1 od dawna krążył w Twoich myślach, teraz masz niepowtarzalną okazję na jego nabycie w rewelacyjnej cenie. Nie przegap okazji, aby skorzystać z pełnej funkcjonalności i możliwości diagnostycznych tego zaawansowanego urządzenia. Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rejestracji znajdziesz na naszej dedykowanej stronie.


Dodatkowe informacje i rejestracja tutaj

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji!

Mezator M1 Refurbished to idealne rozwiązanie dla osób ceniących jakość, innowację oraz nowoczesne technologie. Zapewnij sobie dostęp do nowoczesnego sprzętu w doskonałej cenie - zarezerwuj teraz

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jak zadbać o profesjonalizm pracowników w salonach kosmetycznych?

Jak zadbać o profesjonalizm pracowników w salonach kosmetycznych?

W branży beauty właściwa prezencja liczy się jak nigdzie indziej. To właśnie pracownicy salonów kosmetycznych są ich prawdziwą wizytówką, dlatego muszą wyglądać nienagannie, nawet po wielu godzinach pracy. Ważna jest nie tylko estetyka, ale również spójność. Jakie standardy warto wdrożyć we własnym salonie urody? Podpowiadamy w poniższym artykule!

Zabiegi w ramach turnusów rehabilitacyjnych PFRON - jak dokonać właściwego wyboru?

Zabiegi w ramach turnusów rehabilitacyjnych PFRON - jak dokonać właściwego wyboru?

Rehabilitacja odgrywa kluczową rolę w powrocie do zdrowia i poprawie jakości życia. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom pacjenci mogą skutecznie przeciwdziałać lub łagodzić swoje dolegliwości, zwiększając sprawność fizyczną, przywracając normalne funkcje ciała oraz zmniejszając ból.

Korzyści i Zagrożenia Związane z Spożyciem Kofeiny w Kawie

Korzyści i Zagrożenia Związane z Spożyciem Kofeiny w Kawie

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych napojów na całym świecie. Niemal każdego dnia miliony ludzi konsumują kawę, by zyskać energię i poprawić swoją koncentrację. Kluczowym składnikiem wpływającym na te właściwości jest kofeina. Jednakże, z jakimi korzyściami i zagrożeniami związanymi z kofeiną w kawie powinniśmy być świadomi? Artykuł ten ma na celu rzetelne omówienie tego zagadnienia.

Motywacje pacjentów decydujących się na depilację laserową

Motywacje pacjentów decydujących się na depilację laserową

Depilacja laserowa zyskuje na popularności jako metoda eliminacji niepożądanego owłosienia, przewyższając tradycyjne techniki takie jak golenie, woskowanie czy użycie depilatorów. Zabieg ten przyciąga uwagę dzięki swojej zdolności do zapewnienia długotrwałych efektów, co stanowi znaczącą przewagę nad tymczasowymi rozwiązaniami. Pacjenci, którzy wybierają depilację laserową, często kierują się chęcią uniknięcia częstego powtarzania zabiegów, jakie są konieczne przy innych metodach. Ponadto depilacja laserowa jest ceniona za minimalizację ryzyka podrażnień skóry, które mogą wystąpić po tradycyjnych metodach depilacji.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
195zł / rok
Zobacz co zyskasz

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca