Zdrowie Psychiczne

Pierwsza pomoc psychologiczna

Jeżeli zależy Ci na zdrowiu psychicznym swoim i swoich bliskich, to powinieneś wiedzieć, jak udzielać pierwszej pomocy psychologicznej. Na platformie Bez Tabletek pojawiło się szkolenie, które pomoże Ci zrozumieć, jak pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Pierwsza pomoc psychologiczna to nie tylko zbiór procedur do stosowania w trudnych sytuacjach. To również sposób, w jaki pomagamy innym ludziom znaleźć siłę do radzenia sobie z trudnościami. Dlatego ważne jest, abyśmy wiedzieli, co zrobić, gdy ktoś z naszych bliskich potrzebuje wsparcia.

Pierwsza pomoc psychologiczna

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Szkolenie "Pierwsza pomoc psychologiczna" odpowiada na wiele pytań, z którymi często borykamy się w takich sytuacjach - jak rozpoznać sygnały alarmowe, kiedy złożyć komuś propozycję pomocy, jakie techniki pomagają uspokoić i wesprzeć człowieka w kryzysie.

To szkolenie jest skierowane do każdego, kto marzy o pozytywnym i zdrowym otoczeniu oraz chce wiedzieć, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne i innych ludzi. Zdobądź niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zawsze umieć udzielić pomocy w sytuacjach trudnych.

Nie zwlekaj, zarejestruj się na szkolenie "Pierwsza pomoc psychologiczna" już teraz na platformie Bez Tabletek i przyczynij się do poprawy swojego życia oraz innych.Nie masz jeszcze naszej subskrypcji ?

Na co czekasz ! Co miesiąc nowe unikalne materiały edukacyjne na temat twojego zdrowia !

mgr Sylwia Miller
Autor szkoleniamgr Sylwia Miller

Psycholog i psychoterapeutka z ponad 11-letnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii. Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej, w której głównie opiera się na psychoterapii humanistycznej, łącząc ze sobą terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach z podejściem gestaltowskim i egzystencjalnym. Dodatkowo w swoich terapiach wykorzystuję nurt poznawczo-behawioralny.Jest stałym gościem programów telewizyjnych i radiowych, a także autorką i komentatorką artykułów prasowych i internetowych.

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Sprawdzone metody ochrony oczu podczas pracy biurowej przy komputerze. Wpływ światła niebieskiego na narząd wzroku. Jak dbać o wzrok i unikać suchych i zaczerwienionych oczu?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym? Poznaj kalendarz pylenia roślin i skuteczne metody łagodzenia objawów alergii na pyłki!

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile się czeka na okulary od optyka? Czas oczekiwania zależy od parametrów szkieł, ale zazwyczaj mieści się od kilkunastu minut do około 10 dni roboczych. Odbierz idealnie dopasowane okulary korekcyjne!

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Dlaczego skrzep w probówce może uniemożliwić wykonanie badań laboratoryjnych? Sprawdź, co oznacza skrzep i jak wpływa na wyniki morfologii.

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Dowiedz się, jak zostać psychoterapeutą i jak sprawdzić czy ten zawód jest dla Ciebie. Porady i wskazówki na temat wymagań i ścieżki kariery.

Naciągnięty mięsień: co robić?

Naciągnięty mięsień: co robić?

Czy masz naciągnięty mięsień? Dowiedz się, jak postępować w przypadku urazu mięśniowego i jak szybko powrócić do zdrowia. Najlepsze metody leczenia kontuzji mięśni.

Kiedy nie można robić botoksu?

Kiedy nie można robić botoksu?

Botoks, czyli jad kiełbasiany, znajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach, a jednym z nich jest medycyna estetyczna. Wstrzyknięcie tej substancji pozwala na poprawienie elastyczności skóry i wygładzenie nieestetycznych zmarszczek. Botoks nie zawsze jednak jest wskazany. Dlaczego?

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Zarówno przy słabszym, jak i silnym bólu zęba normalne funkcjonowanie może być bardzo utrudnione. W takich sytuacjach można sięgnąć po dostępne bez recepty środki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym - zwłaszcza przy słabszym bólu. W wielu przypadkach domowe sposoby okażą się jednak niewystarczające - każda uciążliwa dolegliwość wymaga bezzwłocznej konsultacji z lekarzem. 

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!