bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Urządzenia do biorezonansu

Blog healthcare

Urządzenia do biorezonansu

Diagnostyka biorezonansem. Na czym polega terapia biorezonansowa? Biorezonans magnetyczny jest jedną z metod diagnostyki oraz leczenia problemów zdrowotnych. Bardzo często wykorzystywany jest w gabinetach medycyny alternatywnej, naturopatii, czy dietetycznych. Jego twórcami są dwaj niemieccy naukowcy, czyli Franz Morell i Erich Rush. To właśnie oni stworzyli metodę MORA, która polega na wykorzystaniu zjawiska elektromagnetyzmu w celach diagnostycznych, a także leczniczych. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do biorezonansu. Jaki jednak wybrać?

Spis treści

 1. Urządzenie do biorezonansu
 2. Liczby
 3. Biorezonans Mezator M1
 4. Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera
 5. Czy terapia biorezonansowa ma skutki uboczne?
 6. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Urządzenie do biorezonansu

Działanie biorezonasu magnetycznego polega na wykorzystywaniu drgań, czyli inaczej mówiąc częstotliwości rezonansowej. Każdy grzyb, pasożyt, czy patogen posiada i wytwarza określone drgania. Metoda biorezonansu magnetycznego opiera się na znalezieniu w organizmie zmiennych częstotliwości. Następnie wprowadza je w drgania, dzięki którym pasożyt albo patogen ulega rozpadowi.

Technologia NLS jest jedną z metod diagnostyki. Łączy ona w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny oraz biomedycyny. Za sprawą jej wykorzystania możliwe jest wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. Dzięki temu można postawić odpowiednią diagnozę podczas wykonania testu.

Technologia biorezonansowa jest wykorzystywana m.in do walki z bólem, łagodzenia objawów choroby, walki z boreliozą, czy różnymi alergiami. Zadaniem badania biorezonansem jest identyfikacja częstotliwości wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Liczby

Blisko 700 urządzeń marki Mezator działa w polskich placówkach diagnostycznych

Biorezonans Mezator M1

Mezator M1 jest niezwykle zaawansowanym urządzeniem dla profesjonalistów. Dzięki niemu można rozwinąć swoje usługi. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mezator M1 pomoże zdiagnozować problemy zdrowotne w obrębie układu nerwowego, oddechowego, czy odpornościowego. Ponadto analizuje występujące objawy oraz pomaga dobrać najlepsze terapie. To urządzenie analizuje również strukturę i tkanki na poziomie komórkowym, czyli wykrywa obecność pasożytów, wirusów, bakterii, infekcji i grzybów wraz z ich dokładną lokalizacją. Umożliwia również diagnozowanie chorób (metaterapia i autoterapia). Jest on wyposażony w funkcję vegetotestu (to wbudowana baza leków farmaceutycznych, homeopatycznych, ziół, nutriceutyków, parafarmaceutyków, suplementów diety, które pozwalają na dobór odpowiednich terapii dla Pacjenta, a także ocenę negatywnych, czy pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii).

Każda osoba kupująca, oprócz urządzenia głównego Mezator M1 otrzymuje: bioinduktory (pacjent nie musi trzymać w rękach elektrod), kabel zasilający USB, przewód do bioinduktorów, komorę rezonansową, aluminiowy pokrowiec, w którym znajduje się walizka, klucz sprzętowy, instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim, jak i najnowsze oprogramowanie w języku polskim.

Warto podkreślić, że Mezator M1 należy do zaawansowanej klasy urządzeń. Bazuje na technologii NLS, która wykorzystuje interfejsy mózgowe w celu przekazania dokładnych informacji odnośnie stanu całego ciała. Fale elektromagnetyczne lokalizują natomiast dany problem zdrowotny. Ponadto diagnoza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bezpieczna, a także maksymalnie precyzyjna.

Mezator M1 jest urządzeniem wykorzystywanym w pracy m.in. naturopatów, dietetyków, fizjoterapeutów, lekarzy oraz trenerów. Pozwala z niemal 95% dokładnością określić stan organów, tkanek, a także komórek. Umożliwia zdiagnozować organizm w sposób holistyczny. Za pomocą urządzenia do diagnostyki można zlokalizować liczne problemy zdrowotne.

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Czy terapia biorezonansowa ma skutki uboczne?


Biorezonans magnetyczny to metoda bezpieczna i bezinwazyjna. Nie daje skutków ubocznych. Należy jednak określone przeciwwskazania do jego wykonania. Zaliczają się do nich między innymi choroby nowotworowe, ciąża, czy wszczepiony rozrusznik serca. Nie będzie, więc on odpowiedni dla każdego organizmu pacjenta, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie z nim wcześniejszego wywiadu.

Urządzenia do biorezonansu stają się oraz bardziej popularne. Zostają nawet docenienie przez niektórych lekarzy medycyny konwencjonalnej i medycyny komplementarnej. Umożliwiają one bowiem zlokalizowanie problemu zdrowotnego w szybki oraz nie inwazyjny sposób.

Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka to będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat urządzeń biorezonansu na platformie edukacyjnej BezTabletek.pl. Dowiedz się jaka jest najlepsza aparatura i czym warto przeprowadzać diagnostykę w swoich gabinetach. Poznaj sposoby na usunięcie z organizmu metali ciężkich i terapeutyczne korzyści tych urządzeń. Jeśli jesteś terapeutą, diagnostą, dietetykiem, albo po prostu osobą zainteresowaną dbaniem o zdrowie, to nie zwlekaj i zarejestruj się na platformie. Jedna płatność = dożywotni dostęp.

Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy na urządzeniach biorezonansowych ? 

Dołącz do nas i podnoś swoje kompetencje wspólnie z Bożeną Heller która tylko w Polsce przeszkoliła ponad 700 osób.Dołącz do pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek i zyskaj dostęp do szkoleń w formie video czy ebooków.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Krzem i kwas krzemowy - zastosowanie

Krzem i kwas krzemowy - zastosowanie

Krzem - co to za pierwiastek? Dlaczego niedobór krzemu w diecie jest groźny dla zdrowia? Zastosowanie kwasu krzemowego.Krzem jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych oraz znanych pierwiastków na Ziemi. Jego niedobór w organizmie prowadzić może do zaburzeń wzrostu tkanki łącznej oraz kostnej. Jaką jaszcze rolę pełni ten pierwiastek w organizmie? W jaki sposób można uzupełniać niedobory krzemu?

Biorezonans magnetyczny - opinie lekarzy

Biorezonans magnetyczny - opinie lekarzy

Jakie są opinie lekarzy na temat biorezonansu magnetycznego? Metody terapii, diagnostyki i leczenia? Opinie na temat biorezonansu są bardzo różne. Nie brakuje zarówno zwolenników tej metody jak i przeciwników. Co to za metoda diagnostyki i leczenia? Jakie są opinie większości lekarzy na jej temat? Czy biorezonans działa i może być pomocny w leczeniu różnych chorób?

Wapń na piękne paznokcie

Wapń na piękne paznokcie

Wapń najlepszy na piękne paznokcie? Objawy niedoboru wapnia.Paznokcie to nie tylko aspekt wyglądu zewnętrznego, ale również odzwierciedlają one stan odżywienia, czy stan zdrowia. Nieprawidłowości w zakresie niedoborów pokarmowych zazwyczaj są niewielkie. Z tego powodu trudno jest je zauważyć. Istnieje szereg działań mających na celu wzmocnienie paznokci oraz przeciwdziałanie łamaniu się ich.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
99PLN

Cena regularna: 1188 PLN

Cena rośnie do 390 zł za:

03Dni
03Godzin
34Minut
07Sekund
 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.11PLN