Urządzenia do biorezonansu

Urządzenia do biorezonansu

Diagnostyka biorezonansem. Na czym polega terapia biorezonansowa? Biorezonans magnetyczny jest jedną z metod diagnostyki oraz leczenia problemów zdrowotnych. Bardzo często wykorzystywany jest w gabinetach medycyny alternatywnej, naturopatii, czy dietetycznych. Jego twórcami są dwaj niemieccy naukowcy, czyli Franz Morell i Erich Rush. To właśnie oni stworzyli metodę MORA, która polega na wykorzystaniu zjawiska elektromagnetyzmu w celach diagnostycznych, a także leczniczych. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do biorezonansu. Jaki jednak wybrać?

Urządzenie do biorezonansu

Działanie biorezonasu magnetycznego polega na wykorzystywaniu drgań, czyli inaczej mówiąc częstotliwości rezonansowej. Każdy grzyb, pasożyt, czy patogen posiada i wytwarza określone drgania. Metoda biorezonansu magnetycznego opiera się na znalezieniu w organizmie zmiennych częstotliwości. Następnie wprowadza je w drgania, dzięki którym pasożyt albo patogen ulega rozpadowi.

Technologia NLS jest jedną z metod diagnostyki. Łączy ona w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny oraz biomedycyny. Za sprawą jej wykorzystania możliwe jest wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. Dzięki temu można postawić odpowiednią diagnozę podczas wykonania testu.

Technologia biorezonansowa jest wykorzystywana m.in do walki z bólem, łagodzenia objawów choroby, walki z boreliozą, czy różnymi alergiami. Zadaniem badania biorezonansem jest identyfikacja częstotliwości wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Liczby

Blisko 700 urządzeń marki Mezator działa w polskich placówkach diagnostycznych

Biorezonans Mezator M1

Mezator M1 jest niezwykle zaawansowanym urządzeniem dla profesjonalistów. Dzięki niemu można rozwinąć swoje usługi. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mezator M1 pomoże zdiagnozować problemy zdrowotne w obrębie układu nerwowego, oddechowego, czy odpornościowego. Ponadto analizuje występujące objawy oraz pomaga dobrać najlepsze terapie. To urządzenie analizuje również strukturę i tkanki na poziomie komórkowym, czyli wykrywa obecność pasożytów, wirusów, bakterii, infekcji i grzybów wraz z ich dokładną lokalizacją. Umożliwia również diagnozowanie chorób (metaterapia i autoterapia). Jest on wyposażony w funkcję vegetotestu (to wbudowana baza leków farmaceutycznych, homeopatycznych, ziół, nutriceutyków, parafarmaceutyków, suplementów diety, które pozwalają na dobór odpowiednich terapii dla Pacjenta, a także ocenę negatywnych, czy pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii).

Każda osoba kupująca, oprócz urządzenia głównego Mezator M1 otrzymuje: bioinduktory (pacjent nie musi trzymać w rękach elektrod), kabel zasilający USB, przewód do bioinduktorów, komorę rezonansową, aluminiowy pokrowiec, w którym znajduje się walizka, klucz sprzętowy, instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim, jak i najnowsze oprogramowanie w języku polskim.

Warto podkreślić, że Mezator M1 należy do zaawansowanej klasy urządzeń. Bazuje na technologii NLS, która wykorzystuje interfejsy mózgowe w celu przekazania dokładnych informacji odnośnie stanu całego ciała. Fale elektromagnetyczne lokalizują natomiast dany problem zdrowotny. Ponadto diagnoza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bezpieczna, a także maksymalnie precyzyjna.

Mezator M1 jest urządzeniem wykorzystywanym w pracy m.in. naturopatów, dietetyków, fizjoterapeutów, lekarzy oraz trenerów. Pozwala z niemal 95% dokładnością określić stan organów, tkanek, a także komórek. Umożliwia zdiagnozować organizm w sposób holistyczny. Za pomocą urządzenia do diagnostyki można zlokalizować liczne problemy zdrowotne.Aktualną ofertę można znaleźć na stronie producenta : https://mezator.com/pl/produkty/mezator-m1

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

  • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
  • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
  • Dowiedz się o nowych artykułach

Czy terapia biorezonansowa ma skutki uboczne?

Biorezonans magnetyczny to metoda bezpieczna i bezinwazyjna. Nie daje skutków ubocznych. Należy jednak określone przeciwwskazania do jego wykonania. Zaliczają się do nich między innymi choroby nowotworowe, ciąża, czy wszczepiony rozrusznik serca. Nie będzie, więc on odpowiedni dla każdego organizmu pacjenta, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie z nim wcześniejszego wywiadu.

Urządzenia do biorezonansu stają się oraz bardziej popularne. Zostają nawet docenienie przez niektórych lekarzy medycyny konwencjonalnej i medycyny komplementarnej. Umożliwiają one bowiem zlokalizowanie problemu zdrowotnego w szybki oraz nie inwazyjny sposób.

Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka to będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat urządzeń biorezonansu na platformie edukacyjnej BezTabletek.pl. Dowiedz się jaka jest najlepsza aparatura i czym warto przeprowadzać diagnostykę w swoich gabinetach. Poznaj sposoby na usunięcie z organizmu metali ciężkich i terapeutyczne korzyści tych urządzeń. Jeśli jesteś terapeutą, diagnostą, dietetykiem, albo po prostu osobą zainteresowaną dbaniem o zdrowie, to nie zwlekaj i zarejestruj się na platformie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy na urządzeniach biorezonansowych ? 

Dołącz do nas i podnoś swoje kompetencje wspólnie z Bożeną Heller która tylko w Polsce przeszkoliła ponad 700 osób.Dołącz do pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek i zyskaj dostęp do szkoleń w formie video czy ebooków.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Sprawdzone metody ochrony oczu podczas pracy biurowej przy komputerze. Wpływ światła niebieskiego na narząd wzroku. Jak dbać o wzrok i unikać suchych i zaczerwienionych oczu?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym? Poznaj kalendarz pylenia roślin i skuteczne metody łagodzenia objawów alergii na pyłki!

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile się czeka na okulary od optyka? Czas oczekiwania zależy od parametrów szkieł, ale zazwyczaj mieści się od kilkunastu minut do około 10 dni roboczych. Odbierz idealnie dopasowane okulary korekcyjne!

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Dlaczego skrzep w probówce może uniemożliwić wykonanie badań laboratoryjnych? Sprawdź, co oznacza skrzep i jak wpływa na wyniki morfologii.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
95zł / rok
Zobacz co zyskasz

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca