bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Oferty pracy dla dietetyka

Blog healthcare

Oferty pracy dla dietetyka

Najlepsze ofert pracy dla dietetyka. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Gdzie sprawdzić interesujące ogłoszenia? Dietetyka jest niezwykle interesującą i rozwijającą się dziedziną. Składnia to, więc wiele osób do szukania ofert pracy w tym zawodzie. Praca dietetyka to nie tylko indywidualna współpraca i opieka nad klientami. Specjalista żywieniowy może również pracować w szpitalach, placówkach oświatowych, czy w ośrodkach opiekuńczych. Wiedza kierunkowa z zakresu żywienia, żywności, przygotowywania i układania jadłospisów, czy poprawy stanu zdrowia poprzez wprowadzenie odpowiedniej diety jest w obecnych czasach bardzo potrzebna.

Ponadto zauważyć można prężnie rozwijający się rynek cateringu dietetycznego. Tego typu usługi są coraz bardziej popularne. Dają one kolejne miejsce pracy i możliwość lepszego wynagrodzenia dla wykształconych dietetyków. Dzięki temu średnia pensja wzrasta.

Spis treści

 1. Oferty pracy : Dietetyk w Polsce
 2. CV i list motywacyjny dietetyka - o czym pamiętać, aby dostać pracę?
 3. Rozwijaj się 
 4. Bądź na bieżąco zapisz się do newslettera
 5. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Oferty pracy : Dietetyk w Polsce

W celu znalezienia dobrej pracy nie wystarczy wpisać w Google, czy na serwisach społecznościowych „dietetyk praca 2022” albo „dietetyk praca zdalna”. W przypadku kiedy chcemy znaleźć zatrudnienie w wymarzonej poradni należy się bardziej wysilić.

Po pierwsze warto zacząć od sprawdzenia strony internetowej wybranych pracodawców. Dzięki temu zobaczymy jaki jest wizerunek firmy i znajdziemy tam zakładki takie jak kariera, praca albo dołącz do nas. Dowiemy się, czy dana placówka prowadzi rekrutację albo oferuje staż. Ponadto warto zajrzeć na LinkedIn — właśnie tam bardzo często rekruterzy szukają nowych pracowników.

Poszukując pracy jako diety, sp. ds żywności i żywienia, czy technolog żywienia warto także dołączyć do stron oraz grup na Facebooku. Najbardziej popularne z nich to:

 • Praca dla dietetyka
 • Dietetyk Praca
 • Dietetyk- praca, staże, praktyki

W przypadku kiedy studiujesz dietetykę możesz odwiedzić biuro kariery na swojej uczelni. Znaleźć tam możesz ofertę stażu lub praktyk, a czasami ogłoszenia o pracy.

CV i list motywacyjny dietetyka - o czym pamiętać, aby dostać pracę?

O tym, czy będziesz zatrudniony w swoim wymarzonym miejscu pracy, w dużej mierze decyduje odpowiednie przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

A od czego zacząć?

 1. Przygotuj na podstawie ofert pracy CV oraz list motywacyjny.Napisz w nim wyłącznie o tych kompetencjach, które zainteresują pracodawcę. W przypadku kiedy nie masz doświadczenia w zawodzie dietetyka, nie wspomniał np., że pracowałeś przez 4 lata w call center.
 2. Stwórz profil, a także cele zawodowe.Pamiętaj, żeby tak napisać swoje CV, aby wyróżniało się od setek innych. W tym celu napisz o celach zawodowych, opisz swoje kluczowe kwalifikacje.
 3. Opisz szczegółowo swoje obowiązki oraz kompetencje.Bądź bardziej szczegółowy od innych. Pochwal się swoimi sukcesami.
 4. Nigdy nie kopiuj CV w liście motywacyjnym.Pamiętaj, że list motywacyjny jest czymś innym niż CV. Wyróżnij się od innych, wyjaśnij dlaczego tak bardzo zależy Ci na pracy na tym stanowisku. Ponadto możesz podać konkretne korzyści, jakie przyniesiesz pracodawcy. Powielanie informacji z CV mija się z celem.
 5. Profesjonalny wygląd CV i listu motywacyjnego.Musisz zdać sobie sprawę, że te dokumenty są Twoja wizytówka. Bardzo ważne jest to, żebyś pokazał pracodawcy, że przykładasz się do obowiązków. Literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne, czy złe formatowanie mogą zostać źle odebrane. Najbezpieczniej będzie, więc kiedy wykorzystasz sprawdzone szablony CV oraz listu motywacyjnego online, a następnie załączysz je w jednym pliku i wyślesz mailem.


Jak można zauważyć istnieje wiele miejsc, gdzie dietetyk może pracować i gdzie jego obecność dietetyka jest koniecznością. Ponadto wielu dietetyków łączy pracę w gabinecie z prowadzeniem warsztatów edukacyjnych, szkoleń, czy działa jako wykładowca. Zarobki dietetyka można zwiększyć tworząc również blogi kulinarne oraz edukacyjne, będąc dodatkowo trenerem personalnym, czy angażując się w prace badawczo-naukowe.

Jeśli chcesz zostać dietetykiem, poszerzyć swoją wiedzę, czy zdobyć nowe umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie zapraszamy Cię do dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. Jedna płatność = dożywotni dostęp

Rozwijaj się 

Osoby, które na poważnie myślą o zostaniu dietetykiem powinny stale się rozwijać i nie ograniczać wyłącznie do pracy z pacjentem w gabinecie. Należy, jednak pamiętać, że te wszystkie dodatkowe działania wymagają nakładu pracy, a także poświęcenia swojego wolnego czasu.

Bądź na bieżąco zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Chcesz zostać dietetykiem ? 


Podnieś swoje kompetencję i wyróżnij się na tle innych dietetyków dołączając do platformy Bez Tabletek.

Jedna płatność = dożywotni dostęp i co miesiąc nowe autorskie szkolenia

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Objawy i leczenie boreliozy

Objawy i leczenie boreliozy

Jak leczyć boreliozę? Co zrobić, że uchronić się przed kleszczami? Czy borelioza to choroba zagrażająca życiu? Większość przypadków zachorowania na boreliozę jest spowodowania ukąszeniem kleszcza. Niestety, liczba zakażeń tą chorobą w Polsce ciągle rośnie. Borelioza to choroba z lyme, powodowana przez spiralną bakterię (krętki) zwaną Borrelia burgdorferi może spowodować m.in: problemy z układem nerwowym, zapalenie mięśni i stawów, problemy neurologiczne, częste infekcje w naszym organizmie, czy choroby stawowe (zapalenie stawów). Kleszcz wraz ze śliną lub wymiocinami przenosi bakterie. Nieleczona choroba może natomiast doprowadzić nawet do kleszczowego zapalenia mózgu (porażenia mózgu). Przyjąć może ona również formę przewlekłą.Kleszcze wybierają głównie ciepłe miejsca, gdzie skóra jest cienka, np. pachwiny, skóra w okolicy pach. W wyniku ukąszenia kleszcza pojawić się może rumień. Jak wygląda leczenie i diagnostyka boreliozy? Co zrobić, żeby uchronić się przed ugryzieniem kleszcza? Czy jest możliwe całkowite wyleczenie boreliozy z lyme.

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Czy można przyjmować razem suplementację różnych preparatów? Najlepsze suplementy diety dostarczając witamin i minerałów.Spożywanie jednocześnie zbyt dużej ilość suplementów może być dla nasz szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wiele suplementów w swoim składzie zawiera te same substancje odżywcze. Zażywając na raz suplementy o podobnym składzie, możemy dostarczyć naszemu organizmowi zbyt wysoką dawkę jakiegoś produktu, co może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto, więc znać podstawowe zasady korzystania suplementów. Dowiedz się jak łączyć suplementy diety, co ogranicza ich wchłanialność oraz co zrobić, żeby organizm lepiej je przyswajał.

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Jakie suplementy diety oraz preparaty wybrać, kiedy pojawi się menopauza? Klimakterium - okres w życiu każdej kobiety, czyli jak złagodzić objawy menopauzy.Kiedy, w życiu kobiety pojawia się czas menopauzy, często wiąże się on z przykrymi dolegliwościami.Należą do nich np.: uderzenia gorąca, wahania nastroju, problemy z koncentracją, potliwość, problemy ze snem, spadek libido, czy suchość w pochwie.W jaki sposób możemy złagodzić dolegliwości związane z menopauzą? Czy istnieją suplementy diety przeznaczone dla kobiet w okresie menopauzy?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
1188PLN

Tylko 29.99 zł miesięcznie wybierając płatność ratalną

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.99PLN