bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Oferty pracy dla dietetyka

Blog healthcare

Oferty pracy dla dietetyka

Najlepsze ofert pracy dla dietetyka. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Gdzie sprawdzić interesujące ogłoszenia? Dietetyka jest niezwykle interesującą i rozwijającą się dziedziną. Składnia to, więc wiele osób do szukania ofert pracy w tym zawodzie. Praca dietetyka to nie tylko indywidualna współpraca i opieka nad klientami. Specjalista żywieniowy może również pracować w szpitalach, placówkach oświatowych, czy w ośrodkach opiekuńczych. Wiedza kierunkowa z zakresu żywienia, żywności, przygotowywania i układania jadłospisów, czy poprawy stanu zdrowia poprzez wprowadzenie odpowiedniej diety jest w obecnych czasach bardzo potrzebna.

Ponadto zauważyć można prężnie rozwijający się rynek cateringu dietetycznego. Tego typu usługi są coraz bardziej popularne. Dają one kolejne miejsce pracy i możliwość lepszego wynagrodzenia dla wykształconych dietetyków. Dzięki temu średnia pensja wzrasta.

Spis treści

 1. Oferty pracy : Dietetyk w Polsce
 2. CV i list motywacyjny dietetyka - o czym pamiętać, aby dostać pracę?
 3. Rozwijaj się 
 4. Bądź na bieżąco zapisz się do newslettera
 5. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Oferty pracy : Dietetyk w Polsce

W celu znalezienia dobrej pracy nie wystarczy wpisać w Google, czy na serwisach społecznościowych „dietetyk praca 2022” albo „dietetyk praca zdalna”. W przypadku kiedy chcemy znaleźć zatrudnienie w wymarzonej poradni należy się bardziej wysilić.

Po pierwsze warto zacząć od sprawdzenia strony internetowej wybranych pracodawców. Dzięki temu zobaczymy jaki jest wizerunek firmy i znajdziemy tam zakładki takie jak kariera, praca albo dołącz do nas. Dowiemy się, czy dana placówka prowadzi rekrutację albo oferuje staż. Ponadto warto zajrzeć na LinkedIn — właśnie tam bardzo często rekruterzy szukają nowych pracowników.

Poszukując pracy jako diety, sp. ds żywności i żywienia, czy technolog żywienia warto także dołączyć do stron oraz grup na Facebooku. Najbardziej popularne z nich to:

 • Praca dla dietetyka
 • Dietetyk Praca
 • Dietetyk- praca, staże, praktyki

W przypadku kiedy studiujesz dietetykę możesz odwiedzić biuro kariery na swojej uczelni. Znaleźć tam możesz ofertę stażu lub praktyk, a czasami ogłoszenia o pracy.

CV i list motywacyjny dietetyka - o czym pamiętać, aby dostać pracę?

O tym, czy będziesz zatrudniony w swoim wymarzonym miejscu pracy, w dużej mierze decyduje odpowiednie przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

A od czego zacząć?

 1. Przygotuj na podstawie ofert pracy CV oraz list motywacyjny.Napisz w nim wyłącznie o tych kompetencjach, które zainteresują pracodawcę. W przypadku kiedy nie masz doświadczenia w zawodzie dietetyka, nie wspomniał np., że pracowałeś przez 4 lata w call center.
 2. Stwórz profil, a także cele zawodowe.Pamiętaj, żeby tak napisać swoje CV, aby wyróżniało się od setek innych. W tym celu napisz o celach zawodowych, opisz swoje kluczowe kwalifikacje.
 3. Opisz szczegółowo swoje obowiązki oraz kompetencje.Bądź bardziej szczegółowy od innych. Pochwal się swoimi sukcesami.
 4. Nigdy nie kopiuj CV w liście motywacyjnym.Pamiętaj, że list motywacyjny jest czymś innym niż CV. Wyróżnij się od innych, wyjaśnij dlaczego tak bardzo zależy Ci na pracy na tym stanowisku. Ponadto możesz podać konkretne korzyści, jakie przyniesiesz pracodawcy. Powielanie informacji z CV mija się z celem.
 5. Profesjonalny wygląd CV i listu motywacyjnego.Musisz zdać sobie sprawę, że te dokumenty są Twoja wizytówka. Bardzo ważne jest to, żebyś pokazał pracodawcy, że przykładasz się do obowiązków. Literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne, czy złe formatowanie mogą zostać źle odebrane. Najbezpieczniej będzie, więc kiedy wykorzystasz sprawdzone szablony CV oraz listu motywacyjnego online, a następnie załączysz je w jednym pliku i wyślesz mailem.


Jak można zauważyć istnieje wiele miejsc, gdzie dietetyk może pracować i gdzie jego obecność dietetyka jest koniecznością. Ponadto wielu dietetyków łączy pracę w gabinecie z prowadzeniem warsztatów edukacyjnych, szkoleń, czy działa jako wykładowca. Zarobki dietetyka można zwiększyć tworząc również blogi kulinarne oraz edukacyjne, będąc dodatkowo trenerem personalnym, czy angażując się w prace badawczo-naukowe.

Jeśli chcesz zostać dietetykiem, poszerzyć swoją wiedzę, czy zdobyć nowe umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie zapraszamy Cię do dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. Jedna płatność = dożywotni dostęp

Rozwijaj się 

Osoby, które na poważnie myślą o zostaniu dietetykiem powinny stale się rozwijać i nie ograniczać wyłącznie do pracy z pacjentem w gabinecie. Należy, jednak pamiętać, że te wszystkie dodatkowe działania wymagają nakładu pracy, a także poświęcenia swojego wolnego czasu.

Bądź na bieżąco zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Chcesz zostać dietetykiem ? 


Podnieś swoje kompetencję i wyróżnij się na tle innych dietetyków dołączając do platformy Bez Tabletek.

Jedna płatność = dożywotni dostęp i co miesiąc nowe autorskie szkolenia

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Chodzenie na boso - dlaczego jest dobre dla zdrowia? Chodzenie boso po trawie. Jakie ma wpływ na zdrowie. Dlaczego warto chodzić na bosaka?

Chodzenie na boso - dlaczego jest dobre dla zdrowia? Chodzenie boso po trawie. Jakie ma wpływ na zdrowie. Dlaczego warto chodzić na bosaka?

Czy wiesz, że chodzenie na boso może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i dobrostanu? Bez wątpienia, obuwie jest nie tylko modnym dodatkiem, ale także jest ważnym elementem ochrony naszych stóp. Jednak warto zdać sobie sprawę z tego, że nasze stopy zostały stworzone do chodzenia bez ochrony, dlatego chodzenie boso może przynieść wiele korzyści dla zdrowia.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja

Dożywotni nielimitowany dostęp do platformy

990PLN

jednorazowa płatność

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Możesz także skorzystać z subskrypcji

 • Miesięczna subskrypcja

  Raptem tyle co dwie kawy na mieście i rezygnujesz kiedy chcesz !

  45PLN

  miesięcznie

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska miesięczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca
  Kup teraz
 • Roczna subskrypcja

  Wybierając roczną subskrypcje otrzymujesz miesiąc gratis !

  495PLN

  rocznie

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca
  Kup teraz