bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Czy biorezonans naprawdę działa?

Blog healthcare

Czy biorezonans naprawdę działa?

Wykorzystanie biorezonansu w medycynie alternatywnej. Metody diagnostyki i terapii biorezonansem magnetycznym. Biorezonans – na czym polega.

Spis treści

 1. Biorezonans magnetyczny - czym jest ta metoda i kto powinien z niej skorzystać?
 2. Na czym polega biorezonans magnetyczny? Zalety biorezonansu
 3. Ciekawostka
 4. Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera
 5. Jak wygląda diagnostyka biorezonansem magnetycznym? Na czym polega badanie?
 6. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Biorezonans magnetyczny - czym jest ta metoda i kto powinien z niej skorzystać?

Biorezonans magnetyczny jest metodą, wykorzystywaną przez m.in medycynę alternatywną. Przeznaczony jest zarówno do celów diagnostycznych, jak i leczniczych. Wykorzystuje zmienne pole magnetyczne (zmienia natężenia fal elektromagnetycznych). Terapia biorezonansem została pierwszy raz użyta w XX wieku przez Ericha Rasche’a i Franza Morella, którzy ją opracowali, a także pod nazwą terapia MORA wprowadzili na amerykański rynek.

Zwolennicy biorezonansu i rzetelne badania potwierdzają skuteczność terapii. Biorezonans pomaga bowiem w leczeniu oraz diagnozowaniu wielu schorzeń. Doceniany jest również w walce z licznymi uzależnianymi.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że cena biorezonansu nie należy do najmniejszych, jednak gabinety wyposażone w to urządzenie przyciąga szereg klientów. Wynika to z tego faktu, że biorezonansem wykrywa liczne dolegliwości. Zauważyć można także, że jego cena różni się w zależności od marki, warto jednak zapłacić więcej i posiadać nowoczesny sprzęt.


Za pomocą biorezonansu można wykryć różne dolegliwości, stosowany jest również w leczeniu chorób dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy odczuwają różne niepokojące symptomy wysyłane przez organizm. Osoby zmagając się z uzależnieniami również mogą skorzystać z tej metody. Skuteczność tej metody została niejednokrotnie potwierdzana, a biorezonansem jest badaniem nieinwazyjnym, dlatego nie ma czego się obawiać i warto go wypróbować.


Na czym polega biorezonans magnetyczny? Zalety biorezonansu

Technologia NLS to jedna z metod diagnostyki, która łączy w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny, a także biomedycyny. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. W wyniku tego można postawić odpowiednią diagnozę podczas wykonania całkowicie nieinwazyjnego testu.

Warto wiedzieć, że technologia biorezonansowa od lat jest wykorzystywana do walki z bólem, łagodzenia objawów choroby, walki z boreliozą, czy różnego rodzaju alergiami. Badanie biorezonansem identyfikuje częstotliwość wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Na rozwój NLS oraz biorezonansu bardzo duży wpływ miała praca naukowa podjęta na przestrzeni wieków przez wielkich uczonych. Pierwsze badania w tym kierunku zostały przeprowadzone przez uznanego naukowca Nikola Teslę. W późniejszych latach prowadził je natomiast wybitny Georg Lakhovski. Zajmował się on wpływem fal radiowych na rośliny oraz zwierzęta. Ponadto Raymond Rife również badał wpływ fal radiowych, a także promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie ciało.

W wyniku badań prowadzonych przez badaczy na początku XX wieku został przez Nikolaia Kravkova i V. Togatovą po raz pierwszy zarejestrowany przepływ pulsów danych od człowieka do maszyny.

Działanie biorezonasu magnetycznego opiera się, więc na wykorzystywaniu drgań, czyli częstotliwości rezonansowej. Należy wiedzieć, że każdy grzyb, pasożyt czy patogen posiada oraz wytwarza określone drgania. Metoda biorezonansu magnetycznego opiera się na wykrywaniu w organizmie właśnie zmiennych częstotliwości, a następnie wprowadza ich w takie drgania, dzięki którym pasożyt czy patogen ulega rozpadowi.

Skuteczność biorezonansu zależy również od wyboru odpowiedniego i dającego szereg funkcjonalności urządzenia. Wartym uwagi urządzeniem do biorezonansu jest Mezator M1. To niezwykle zaawansowane urządzenie dla profesjonalistów, które umożliwi rozwinięcie swoich usługi oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mezator M1 pomaga zdiagnozować problemy zdrowotne w obrębie układu nerwowego, oddechowego, czy też odpornościowego, zanalizować występujące objawy, a także dobrać najlepsze terapie.

Ciekawostka

Czy wiesz że Mezator M1 pracuje w ponad 300 placówkach diagnostycznych w Polsce

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Jak wygląda diagnostyka biorezonansem magnetycznym? Na czym polega badanie?

Jak przebiega badanie z użyciem biorezonansu? Pacjent, u którego jest ono przeprowadzane z wykorzystaniem biorezonansu magnetycznego, znajduje się w pozycji siedzącej. Samo badanie nie nie jest bolesne i polega na przepuszczaniu przez ciało osoby badanej prądu o niskim natężeniu i zmiennej częstotliwości. Pacjent przez cały czas trzyma w dłoniach specjalne metalowe końcówki, które z drugiej strony są podpięte aparatury. Badanie nie jest bolesne, jednak pojawić się może charakterystyczne mrowienie, wynikające z specyficznych drgań, które dla niektórych osób nie jest uczuciem przyjemnym.

Biorezonans magnetyczny uważany jest za metodę bezpieczną i pozbawianą skutków ubocznych.Istnieją jednak określone przeciwwskazania do jego wykonania. Należą do nich między innymi choroby nowotworowe, ciąża, czy wszczepiony rozrusznik serca.

Terapia biorezonansem pozostaje tematem tabu w medycynie konwencjonalnej. Zyskuje jednak ona licznych zwolenników, a coraz więcej osób docenia terapię biorezonansem w kontekście walki z nałogiem palenia papierosów, wykonania testów alergicznych, walki z bakteriami, czy np. zdiagnozowaniem problemów zdrowotnych w obrębie układu pokarmowego. Według licznych badań naukowych biorezonansem jest skuteczny, a terapie przeprowadzone za jego pomocą naprawdę działają. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat leczenia biorezonansem, czym różni się on od rezonansu magnetycznego, czy można wykonać za jego pomocą odczulanie, albo jak działa i czy jest skuteczny zapraszamy Cię do dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. To źródło wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z profilaktyką zdrowotną. Jedna płatność = dożywotni dostęp.

Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy na urządzeniach biorezonansowych ?

Dołącz do nas i podnoś swoje kompetencje wspólnie z Bożeną Heller która tylko w Polsce przeszkoliła ponad 700 osób.Dołącz do pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek i zyskaj dostęp do szkoleń w formie video czy ebooków.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Krzem i kwas krzemowy - zastosowanie

Krzem i kwas krzemowy - zastosowanie

Krzem - co to za pierwiastek? Dlaczego niedobór krzemu w diecie jest groźny dla zdrowia? Zastosowanie kwasu krzemowego.Krzem jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych oraz znanych pierwiastków na Ziemi. Jego niedobór w organizmie prowadzić może do zaburzeń wzrostu tkanki łącznej oraz kostnej. Jaką jaszcze rolę pełni ten pierwiastek w organizmie? W jaki sposób można uzupełniać niedobory krzemu?

Biorezonans magnetyczny - opinie lekarzy

Biorezonans magnetyczny - opinie lekarzy

Jakie są opinie lekarzy na temat biorezonansu magnetycznego? Metody terapii, diagnostyki i leczenia? Opinie na temat biorezonansu są bardzo różne. Nie brakuje zarówno zwolenników tej metody jak i przeciwników. Co to za metoda diagnostyki i leczenia? Jakie są opinie większości lekarzy na jej temat? Czy biorezonans działa i może być pomocny w leczeniu różnych chorób?

Wapń na piękne paznokcie

Wapń na piękne paznokcie

Wapń najlepszy na piękne paznokcie? Objawy niedoboru wapnia.Paznokcie to nie tylko aspekt wyglądu zewnętrznego, ale również odzwierciedlają one stan odżywienia, czy stan zdrowia. Nieprawidłowości w zakresie niedoborów pokarmowych zazwyczaj są niewielkie. Z tego powodu trudno jest je zauważyć. Istnieje szereg działań mających na celu wzmocnienie paznokci oraz przeciwdziałanie łamaniu się ich.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
99PLN

Cena regularna: 1188 PLN

Cena rośnie do 390 zł za:

03Dni
03Godzin
26Minut
07Sekund
 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.11PLN