bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Czy biorezonans naprawdę działa?

Blog healthcare

Czy biorezonans naprawdę działa?

Wykorzystanie biorezonansu w medycynie alternatywnej. Metody diagnostyki i terapii biorezonansem magnetycznym. Biorezonans – na czym polega.

Spis treści

 1. Biorezonans magnetyczny - czym jest ta metoda i kto powinien z niej skorzystać?
 2. Na czym polega biorezonans magnetyczny? Zalety biorezonansu
 3. Ciekawostka
 4. Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera
 5. Jak wygląda diagnostyka biorezonansem magnetycznym? Na czym polega badanie?
 6. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Biorezonans magnetyczny - czym jest ta metoda i kto powinien z niej skorzystać?

Biorezonans magnetyczny jest metodą, wykorzystywaną przez m.in medycynę alternatywną. Przeznaczony jest zarówno do celów diagnostycznych, jak i leczniczych. Wykorzystuje zmienne pole magnetyczne (zmienia natężenia fal elektromagnetycznych). Terapia biorezonansem została pierwszy raz użyta w XX wieku przez Ericha Rasche’a i Franza Morella, którzy ją opracowali, a także pod nazwą terapia MORA wprowadzili na amerykański rynek.

Zwolennicy biorezonansu i rzetelne badania potwierdzają skuteczność terapii. Biorezonans pomaga bowiem w leczeniu oraz diagnozowaniu wielu schorzeń. Doceniany jest również w walce z licznymi uzależnianymi.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że cena biorezonansu nie należy do najmniejszych, jednak gabinety wyposażone w to urządzenie przyciąga szereg klientów. Wynika to z tego faktu, że biorezonansem wykrywa liczne dolegliwości. Zauważyć można także, że jego cena różni się w zależności od marki, warto jednak zapłacić więcej i posiadać nowoczesny sprzęt.


Za pomocą biorezonansu można wykryć różne dolegliwości, stosowany jest również w leczeniu chorób dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy odczuwają różne niepokojące symptomy wysyłane przez organizm. Osoby zmagając się z uzależnieniami również mogą skorzystać z tej metody. Skuteczność tej metody została niejednokrotnie potwierdzana, a biorezonansem jest badaniem nieinwazyjnym, dlatego nie ma czego się obawiać i warto go wypróbować.


Na czym polega biorezonans magnetyczny? Zalety biorezonansu

Technologia NLS to jedna z metod diagnostyki, która łączy w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny, a także biomedycyny. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. W wyniku tego można postawić odpowiednią diagnozę podczas wykonania całkowicie nieinwazyjnego testu.

Warto wiedzieć, że technologia biorezonansowa od lat jest wykorzystywana do walki z bólem, łagodzenia objawów choroby, walki z boreliozą, czy różnego rodzaju alergiami. Badanie biorezonansem identyfikuje częstotliwość wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Na rozwój NLS oraz biorezonansu bardzo duży wpływ miała praca naukowa podjęta na przestrzeni wieków przez wielkich uczonych. Pierwsze badania w tym kierunku zostały przeprowadzone przez uznanego naukowca Nikola Teslę. W późniejszych latach prowadził je natomiast wybitny Georg Lakhovski. Zajmował się on wpływem fal radiowych na rośliny oraz zwierzęta. Ponadto Raymond Rife również badał wpływ fal radiowych, a także promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie ciało.

W wyniku badań prowadzonych przez badaczy na początku XX wieku został przez Nikolaia Kravkova i V. Togatovą po raz pierwszy zarejestrowany przepływ pulsów danych od człowieka do maszyny.

Działanie biorezonasu magnetycznego opiera się, więc na wykorzystywaniu drgań, czyli częstotliwości rezonansowej. Należy wiedzieć, że każdy grzyb, pasożyt czy patogen posiada oraz wytwarza określone drgania. Metoda biorezonansu magnetycznego opiera się na wykrywaniu w organizmie właśnie zmiennych częstotliwości, a następnie wprowadza ich w takie drgania, dzięki którym pasożyt czy patogen ulega rozpadowi.

Skuteczność biorezonansu zależy również od wyboru odpowiedniego i dającego szereg funkcjonalności urządzenia. Wartym uwagi urządzeniem do biorezonansu jest Mezator M1. To niezwykle zaawansowane urządzenie dla profesjonalistów, które umożliwi rozwinięcie swoich usługi oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mezator M1 pomaga zdiagnozować problemy zdrowotne w obrębie układu nerwowego, oddechowego, czy też odpornościowego, zanalizować występujące objawy, a także dobrać najlepsze terapie.

Ciekawostka

Czy wiesz że Mezator M1 pracuje w ponad 300 placówkach diagnostycznych w Polsce

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Jak wygląda diagnostyka biorezonansem magnetycznym? Na czym polega badanie?

Jak przebiega badanie z użyciem biorezonansu? Pacjent, u którego jest ono przeprowadzane z wykorzystaniem biorezonansu magnetycznego, znajduje się w pozycji siedzącej. Samo badanie nie nie jest bolesne i polega na przepuszczaniu przez ciało osoby badanej prądu o niskim natężeniu i zmiennej częstotliwości. Pacjent przez cały czas trzyma w dłoniach specjalne metalowe końcówki, które z drugiej strony są podpięte aparatury. Badanie nie jest bolesne, jednak pojawić się może charakterystyczne mrowienie, wynikające z specyficznych drgań, które dla niektórych osób nie jest uczuciem przyjemnym.

Biorezonans magnetyczny uważany jest za metodę bezpieczną i pozbawianą skutków ubocznych.Istnieją jednak określone przeciwwskazania do jego wykonania. Należą do nich między innymi choroby nowotworowe, ciąża, czy wszczepiony rozrusznik serca.

Terapia biorezonansem pozostaje tematem tabu w medycynie konwencjonalnej. Zyskuje jednak ona licznych zwolenników, a coraz więcej osób docenia terapię biorezonansem w kontekście walki z nałogiem palenia papierosów, wykonania testów alergicznych, walki z bakteriami, czy np. zdiagnozowaniem problemów zdrowotnych w obrębie układu pokarmowego. Według licznych badań naukowych biorezonansem jest skuteczny, a terapie przeprowadzone za jego pomocą naprawdę działają. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat leczenia biorezonansem, czym różni się on od rezonansu magnetycznego, czy można wykonać za jego pomocą odczulanie, albo jak działa i czy jest skuteczny zapraszamy Cię do dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. To źródło wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z profilaktyką zdrowotną. Jedna płatność = dożywotni dostęp.

Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy na urządzeniach biorezonansowych ?

Dołącz do nas i podnoś swoje kompetencje wspólnie z Bożeną Heller która tylko w Polsce przeszkoliła ponad 700 osób.Dołącz do pierwszej w Polsce platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek i zyskaj dostęp do szkoleń w formie video czy ebooków.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Objawy i leczenie boreliozy

Objawy i leczenie boreliozy

Jak leczyć boreliozę? Co zrobić, że uchronić się przed kleszczami? Czy borelioza to choroba zagrażająca życiu? Większość przypadków zachorowania na boreliozę jest spowodowania ukąszeniem kleszcza. Niestety, liczba zakażeń tą chorobą w Polsce ciągle rośnie. Borelioza to choroba z lyme, powodowana przez spiralną bakterię (krętki) zwaną Borrelia burgdorferi może spowodować m.in: problemy z układem nerwowym, zapalenie mięśni i stawów, problemy neurologiczne, częste infekcje w naszym organizmie, czy choroby stawowe (zapalenie stawów). Kleszcz wraz ze śliną lub wymiocinami przenosi bakterie. Nieleczona choroba może natomiast doprowadzić nawet do kleszczowego zapalenia mózgu (porażenia mózgu). Przyjąć może ona również formę przewlekłą.Kleszcze wybierają głównie ciepłe miejsca, gdzie skóra jest cienka, np. pachwiny, skóra w okolicy pach. W wyniku ukąszenia kleszcza pojawić się może rumień. Jak wygląda leczenie i diagnostyka boreliozy? Co zrobić, żeby uchronić się przed ugryzieniem kleszcza? Czy jest możliwe całkowite wyleczenie boreliozy z lyme.

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Czy można przyjmować razem suplementację różnych preparatów? Najlepsze suplementy diety dostarczając witamin i minerałów.Spożywanie jednocześnie zbyt dużej ilość suplementów może być dla nasz szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wiele suplementów w swoim składzie zawiera te same substancje odżywcze. Zażywając na raz suplementy o podobnym składzie, możemy dostarczyć naszemu organizmowi zbyt wysoką dawkę jakiegoś produktu, co może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto, więc znać podstawowe zasady korzystania suplementów. Dowiedz się jak łączyć suplementy diety, co ogranicza ich wchłanialność oraz co zrobić, żeby organizm lepiej je przyswajał.

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Jakie suplementy diety oraz preparaty wybrać, kiedy pojawi się menopauza? Klimakterium - okres w życiu każdej kobiety, czyli jak złagodzić objawy menopauzy.Kiedy, w życiu kobiety pojawia się czas menopauzy, często wiąże się on z przykrymi dolegliwościami.Należą do nich np.: uderzenia gorąca, wahania nastroju, problemy z koncentracją, potliwość, problemy ze snem, spadek libido, czy suchość w pochwie.W jaki sposób możemy złagodzić dolegliwości związane z menopauzą? Czy istnieją suplementy diety przeznaczone dla kobiet w okresie menopauzy?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
1188PLN

Tylko 29.99 zł miesięcznie wybierając płatność ratalną

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.99PLN