Biorezonans - opinie

Biorezonans - opinie

Opinie na temat biorezonansu magnetycznego. Biorezonans jest metodą diagnostyczną, wykorzystywaną m.in w medycynie alternatywnej. Służy zarówno do celów diagnostycznych, jak i leczniczych. Jego twórcami byli Franz Morell i Erich Rasche. Co to za metoda leczenia, jakie dolegliwości może wyleczyć i wykrywać? Jakie są opinie na temat biorezonansu? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszelkich niezbędnych informacji na temat temat tego urządzenia.

Biorezonans magnetyczny - opinie

Terapia biorezonansem (błędnie mylona z rezonansem magnetycznym) staje się coraz bardziej popularna. Zyskuje licznych zwolenników, nawet w środowisku lekarskim medycyny konwencjonalnej. Coraz więcej osób docenia terapię biorezonansem pod kątem walki z nałogiem palenia papierosów, wykonania testów alergicznych, walki z bakteriami, czy np. zdiagnozowaniem problemów zdrowotnych w obrębie układu pokarmowego. Ponadto terapia biorezonansem jest bardzo pomocna w walce z boleriozą. Za pomocą biorezonansu można również przeprowadzić odczulanie. Ponadto diagnoza przeprowadzona za jego pomocą trwa bardzo krótko oraz jest bezbolesna (odczuwać można jedynie delikatne mrowienie). Za jej pomocą możliwe jest wykrycie ogromnej liczby patogenów, jednostek chorobowych, wirusów, a nawet grzybów.

Skuteczność biorezonansu została potwierdzona przez naukowców. Według licznych badań naukowych terapia biorezonansem jest skuteczna, a diagnostyka przeprowadzona za jego pomocą wykrywa liczne schorzenia, choroby, czy niedobory. To, że biorezonans magnetyczny naprawdę działa potwierdza pozytywny wyrok Wyższego Sądu Okręgowego w Monachium dotyczący terapii biorezonansowej, który opierał się przede wszystkim na dokumentacji firmy Regumed (z dużą liczbą udokumentowanych naukowo doświadczeń praktycznych).

Pokazuje to, że procedury terapeutyczne oraz diagnostyczne, których mechanizmów działania nie sposób wyjaśnić czysto naukowo albo konwencjonalnie, nadal można oceniać pozytywnie pod względem ich skuteczności.

Temat biorezonansu magnetycznego ciekawi wielu naukowców. Przeprowadzono badanie naukowe, które miało na celu stwierdzenie skuteczności maszyn do biorezonansu wobec zwalczania bakterii Candida albicans. Hodowlę bulionową poddano 10-dniowemu działaniu impulsowego prądu elektrycznego. Codziennie oceniano gęstość oraz wzrost hodowli na podłożu arganowym. Wyniki okazały się bardzo pozytywne. Biorezonans nie tylko zahamował ich rozwój, ale także znacząco zmniejszył istniejącą kolonię. Ilość bakterii widocznie zmalała, a nawet nie występowała w ogóle po 30 dniach od zastosowania biorezonansu.

Na czym polega terapia i diagnostyka biorezonansem magnetycznym?

Nas czym polega biorezonans, a ściślej mówiąc badanie z wykorzystaniem biorezonansu magnetycznego? Pacjent przyjmuje pozycję siedzącą. Samo badanie nie jest bolesne i można je przeprowadzać w dogodnym dla siebie miejscu. Polega na przepuszczaniu przez ciało osoby badanej prądu o niskim natężeniu (drgań), a także zmiennej częstotliwości.

Biorezonans magnetyczny uważany jest to metodę bezpieczną oraz pozbawianą skutków ubocznych. Należy jednak wiedzieć, że istnieją określone przeciwwskazania do jego wykonania. Zaliczają się do nich n.in: choroby nowotworowe, ciąża, czy wszczepiony rozrusznik serca.

Ciekawostka

Najbardziej popularne urządzenie biorezonansowe wśród profesjonalnych placówek diagnostycznych w Polsce to Mezator M1

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

  • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
  • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
  • Dowiedz się o nowych artykułach

Jakie urządzenie wybrać?

Mezator M1 wśród urządzeń do biorezonansu magnetycznego zasługuje na szczególną uwagę. Jest niezwykle zaawansowanym urządzeniem dla profesjonalistów. Umożliwia rozwinięcie swoich usług oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To urządzenie pomaga zdiagnozować problemy zdrowotne w obrębie układu nerwowego, oddechowego, odpornościowego, zanalizować występujące objawy, a także dobrać najlepsze terapie. Mezator M1 należy do zaawansowanej klasy urządzeń. Bazuje na technologii NLS i wykorzystuje interfejsy mózgowe w celu przekazania dokładnych informacji odnośnie stanu całego ciała. Fale elektromagnetyczne lokalizują natomiast dany problem zdrowotny. Diagnoza przeprowadzona za jego pomocą jest nieinwazyjna, bezbolesna, bezpieczna i maksymalnie precyzyjna.

Mezator M1 jest urządzeniem wykorzystywanym w pracy m.in. naturopatów, dietetyków, fizjoterapeutów, lekarzy oraz trenerów. Umożliwia z niemal 95% dokładnością określić stan organów, tkanek, czy komórek.

Jak widać terapia biorezonansem pomaga w diagnostyce i leczeniu licznych schorzeń. Nie jest, więc efektem placebo, jak uważają niektóre osoby ze środowiska medycyny konwencjonalnej. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii naturalnych, wsparcia układu autoimmunologicznego, walki z boreliozą, pasożytami, czy alergiami zapraszamy Cię do dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. Poznaj naturalne antybiotyki i bądź mistrzem w dbaniu o zdrowie! Jedna płatność = dożywotni dostęp.

Wszystko o twoim zdrowiu

Jeśli zawodowo pracujesz z pacjentem lub po prostu interesujesz się własnym zdrowiem to zapraszamy do dołączenia do platformy edukacyjnej o zdrowiu Bez Tabletek. Pierwsza platforma ogólnorozwojowa z tematyki zdrowia w Polsce.

Dołącz do nas już teraz i korzystaj cały rok bez opłat!

Dołącz do nas już teraz!

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jak zadbać o profesjonalizm pracowników w salonach kosmetycznych?

Jak zadbać o profesjonalizm pracowników w salonach kosmetycznych?

W branży beauty właściwa prezencja liczy się jak nigdzie indziej. To właśnie pracownicy salonów kosmetycznych są ich prawdziwą wizytówką, dlatego muszą wyglądać nienagannie, nawet po wielu godzinach pracy. Ważna jest nie tylko estetyka, ale również spójność. Jakie standardy warto wdrożyć we własnym salonie urody? Podpowiadamy w poniższym artykule!

Zabiegi w ramach turnusów rehabilitacyjnych PFRON - jak dokonać właściwego wyboru?

Zabiegi w ramach turnusów rehabilitacyjnych PFRON - jak dokonać właściwego wyboru?

Rehabilitacja odgrywa kluczową rolę w powrocie do zdrowia i poprawie jakości życia. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom pacjenci mogą skutecznie przeciwdziałać lub łagodzić swoje dolegliwości, zwiększając sprawność fizyczną, przywracając normalne funkcje ciała oraz zmniejszając ból.

Korzyści i Zagrożenia Związane z Spożyciem Kofeiny w Kawie

Korzyści i Zagrożenia Związane z Spożyciem Kofeiny w Kawie

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych napojów na całym świecie. Niemal każdego dnia miliony ludzi konsumują kawę, by zyskać energię i poprawić swoją koncentrację. Kluczowym składnikiem wpływającym na te właściwości jest kofeina. Jednakże, z jakimi korzyściami i zagrożeniami związanymi z kofeiną w kawie powinniśmy być świadomi? Artykuł ten ma na celu rzetelne omówienie tego zagadnienia.

Mezator M1 w wersji Refurbished ponownie dostępny!

Mezator M1 w wersji Refurbished ponownie dostępny!

Dzisiaj rozpoczyna się rejestracja dla wszystkich zainteresowanych unikatowym modelem Mezator M1 w wersji Refurbished. To nadal ta sama zaawansowana technologia, ale teraz dostępna w rewelacyjnej cenie - jedynie 9999 zł, zamiast standardowych 40.310 zł.

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
195zł / rok
Zobacz co zyskasz

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca