Twoja placówka w Bez Tabletek ? Dowiedź się więcej

Twoja placówka w Bez Tabletek ? Dowiedź się więcej

Pamiętaj dzisiaj marketingowcy mówią iż potrzeba co najmniej 6-7 punktów styku z twoją marką by klienci dokonali rezerwacji twoich usług.

Twoja placówka w Bez Tabletek

Reklama wśród tysięcy osób odwiedzających naszego bloga i szkolenia.Posiadamy już ponad 1000 opublikowanych artykułów na darmowym blogu a do końca roku będzie ich ponad 2000.Każdy z tych artykułów ściąga do nas osoby interesujące się zdrowiem, które mogą być Twoim klientem

Reklama twojej placówki to również lepsze pozycjonowanie Twojej strony internetowej - czyli wyższe wyniki w Google !

Twója placówka będzie widoczna w ogólnodostępnej zakładce na stronie Bez Tabletek gdzie klient będzie mógł wybrać interesujące go województwo, miasto i rodzaj usług, które go interesują ! 

A co więcej twój klient będzie mógł się zapoznać z Twoim : 

 • Opisem usług
 • Cennikiem 
 • Wykształceniem
 • Adresem wraz z mapką
 • Logiem i dwoma wybranymi zdjęciami


Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Co ci to da ? 

Większa ekspozycje w internecie twojej marki i lepsze pozycjonowanie co finalnie przełoży się na dodatkowych klientów dla prowadzonej przez ciebie działalności.Pamiętaj dzisiaj marketingowcy mówią iż potrzeba co najmniej 6-7 punktów styku z twoją marką by klienci dokonali rezerwacji twoich usług.Sam profil na Facebooku, do którego zapraszasz swoich znajomych i swoją rodzinę nie wystarczy.Wiesz dlaczego prawda ? Bo to nie są Twoi klienci lub przynajmniej nie płacą tyle za Twoje usługi ! 

W dalszym ciagu edukacja w naszej platformie będzie wymagać logowania jednak twoja placówka wraz z artykułami na blogu będą ogólnodostępne dzięki czemu tysiące osób miesięcznie nas odwiedzających będzie mogło trafić na twoją reklamę.A ty poszerzając swoje kompetencje będziesz pozyskiwać jednocześnie nowych klientów.

Chcesz poznać szczegóły tej propozycji ? Napisz do nas a prześlemy ci szczegóły !

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja – kluczowe procedury w profilaktyce stomatologicznej

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja – kluczowe procedury w profilaktyce stomatologicznej

Wizyty higienizacyjne, w trakcie których można wykonać skaling, piaskowanie bądź fluoryzację, to doskonały sposób na uchronienie swoich zębów przed próchnicą oraz innymi poważniejszymi chorobami. Na czym polegają te zabiegi? Jak często warto je wykonywać, aby móc cieszyć się zdrowymi i pięknymi zębami? Odpowiadamy w poniższym artykule!

Historia i zastosowania marihuany medycznej

Historia i zastosowania marihuany medycznej

Marihuana medyczna, czyli zastosowanie konopi indyjskich w celach terapeutycznych, ma długą i dynamiczną historię, która sięga tysięcy lat. Już w starożytnych cywilizacjach, takich jak chińska, indyjska czy egipska, konopie były wykorzystywane ze względu na swoje właściwości lecznicze. A jak to wygląda dzisiaj?

Jak fotele masujące mogą przynieść ulgę w bólach pleców?

Jak fotele masujące mogą przynieść ulgę w bólach pleców?

Masaż jest jedną z najstarszych form terapii używanych do łagodzenia bólu, poprawy krążenia krwi i obniżenia poziomu stresu. Techniki masażu, takie jak uciskanie, rozcieranie, i głaskanie, mają na celu stymulowanie mięśni oraz układu krwionośnego, co przynosi ulgę w bólach i sprzyja zdrowiu fizycznemu. Historia masażu sięga tysięcy lat wstecz, kiedy to był on stosowany zarówno w medycynie wschodniej, jak i zachodniej do holistycznego leczenia różnorodnych dolegliwości.

Starania o dziecko – co warto wiedzieć?

Starania o dziecko – co warto wiedzieć?

Decyzja o posiadaniu potomstwa może być jedną z najważniejszych w życiu. Dla wielu osób jest to spełnienie marzeń i naturalny krok w rozwoju rodziny. Jednak o czym warto wiedzieć starając się o dziecko?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Roczna subskrypcja
95zł / rok
Zobacz co zyskasz

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

 • Obszerna baza wiedzy
 • Niska roczna płatność
 • Nowe kursy każdego miesiąca