bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Na czym polega praca w biznesie MLM (marketingu sieciowym)?

Blog healthcare

Na czym polega praca w biznesie MLM (marketingu sieciowym)?

Mlm - sprzedaż produktów w marketingu sieciowym. Czy praca w marketingu wielopoziomowym jest lepsza niż praca na "etat"? Czy MLM da ci dodatkowy przychód w prowadzonej przez ciebie placówce ?

Spis treści

 1. Czym jest MLM i czy to dobry pomysł na dodatkowy zarobek?
 2. Czym różni się MLM od piramidy finansowej?
 3. Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera
 4. MLM – zalety jakie?
 5. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Czym jest MLM i czy to dobry pomysł na dodatkowy zarobek?

Firma MLM, czyli Multi Level Marketing powstała w celu zintensyfikowania ilości klientów do których trafia dany produkt, bez ponoszenia wysokich kosztów promocji dla przedsiębiorcy. Marketing wielopoziomowy opiera się przede wszystkim na sieci dystrybutorów (partnerów biznesowych). To oznacza to, że osoby, które korzystają z produktów danej firmy mogą pracować poprzez ich sprzedaż swoim znajomym, przyjaciołom, rodzinie, a tym samym budować sieć, za co otrzymają określoną prowizję.

W MLM kluczowe jest zbudowanie określonej liczby członków sieci sieci sprzedaży, którzy będą razem z nami sprzedawać produkty. Inaczej mówiąc, w przypadku kiedy dzięki naszej rozmowie do programu zapisze się kilku naszych znajomych, to otrzymamy część prowizji z ich sprzedaży.

MLM daje możliwość członkom sieci, wpływ na swoje przychody. Odbywa się to nie tylko przez zachęcanie nowych ludzi do wstąpienia do sieci, ale również przez sprzedaż produktów.

Czym różni się MLM od piramidy finansowej?

Wokół Multi Level Marketingu i pracy w MLM w Polsce powstało dużo mitów, czy półprawd. Niektórzy ludzie myślą, że opiera się ona na rozsyłaniu jak największej liczby wiadomości do jak największej ilości osób oraz czekaniu na napływ zamówień. Według badań jedynie 1% rozsyłanych mailowo ofert jest odczytywana, a tym samym zachęca klienta do zakupu. Taka strategia nie jest, więc skuteczna i trzeba włożyć pracę w sprzedaż.

Drugą istotną kwestią jest to, że w MLM nie powinno stosować się manipulacji, obrażania, a także krytykowania klienta. Sprawa ma się, jednak zupełnie inaczej w piramidzie finansowej, gdzie często stosuje się narzędzia osaczające potencjalnego klienta, krytykujące go. MLM nie jest również pasywnym dochodem po miesiącu działania. Na osiągnięcie zysków potrzeba czasu.

Piramida finansowa jest natomiast rodzajem firmy, w której wszystkie zarobione pieniądze pochodzą z wpłat członków. To nieuczciwa metoda prowadzenia przedsiębiorstwa, przynosząca zysk tylko osobom znajdującym się najwyżej w hierarchii. Jest nastawiona na bardzo szybkie zarobienie dużych pieniędzy.

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

MLM – zalety jakie?

MLM to praca mająca całkiem sporo zalet. Polega na sprzedaży różnorodnych produktów, daje możliwość dorabiania własnych pieniędzy albo prowadzenia własnej firmy. Nie musisz decydować się, więc na prace na etacie, aby zarobić wysoką pensję. Działania MLM mogą mieć charakter dorywczej pracy, ale i zarabiania pieniędzy pozwalających na komfortowe życie. Należy, jednak pamiętać, że mlm nie jest dla każdego oraz nie wszyscy posiadają zdolności sprzedażowe. Umiejętności dotyczące sprzedaży produktów można jednak nabyć, musisz mieć, więc dużo samozaparcia i chęci do pracy o charakterze network marketing.

Główne zalety pracy w MLM:

 • brak potrzebnych kwalifikacji, czy doświadczenia 
 • brak początkowych kosztów 
 • małe ryzyko straty
 • elastyczny czas pracy, brak sztywnych godzin pracy
 • MLM daje szerokie możliwości rozwoju osobistego
 • możliwość poznania nowych osób
 • budowanie własnej ścieżki kariery
 • możliwość dorobienia, dodatkowe źródło dochodu
 • prowadzenie własnego biznesu
 • możliwość sprawdzenia swoich umiejętności biznesowych


Praca w MlM jest interesującą opcją, dzięki której masz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej i uczestniczenia w szkoleniach motywacyjnych. Wiele dużych firm oferuje również pakiety startowe oraz liczne benefity.Pamiętaj jednak że najlepsze produkty nie sprzedadzą się same. gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy dotyczącej zdrowia i ich wpływu na organizm twoich pacjentów.


Rozwijaj swoją wiedzę z platformą edukacji o zdrowiu Bez Tabletek.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zwiększenia przychodów w swojej placówce ?

Jeśli interesują Cię szkolenia w postaci video wzbogacone o ebooki czy podcasty to zapraszamy Cię do dołączenia do platformy Bez Tabletek.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Objawy i leczenie boreliozy

Objawy i leczenie boreliozy

Jak leczyć boreliozę? Co zrobić, że uchronić się przed kleszczami? Czy borelioza to choroba zagrażająca życiu? Większość przypadków zachorowania na boreliozę jest spowodowania ukąszeniem kleszcza. Niestety, liczba zakażeń tą chorobą w Polsce ciągle rośnie. Borelioza to choroba z lyme, powodowana przez spiralną bakterię (krętki) zwaną Borrelia burgdorferi może spowodować m.in: problemy z układem nerwowym, zapalenie mięśni i stawów, problemy neurologiczne, częste infekcje w naszym organizmie, czy choroby stawowe (zapalenie stawów). Kleszcz wraz ze śliną lub wymiocinami przenosi bakterie. Nieleczona choroba może natomiast doprowadzić nawet do kleszczowego zapalenia mózgu (porażenia mózgu). Przyjąć może ona również formę przewlekłą.Kleszcze wybierają głównie ciepłe miejsca, gdzie skóra jest cienka, np. pachwiny, skóra w okolicy pach. W wyniku ukąszenia kleszcza pojawić się może rumień. Jak wygląda leczenie i diagnostyka boreliozy? Co zrobić, żeby uchronić się przed ugryzieniem kleszcza? Czy jest możliwe całkowite wyleczenie boreliozy z lyme.

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Czy można przyjmować razem suplementację różnych preparatów? Najlepsze suplementy diety dostarczając witamin i minerałów.Spożywanie jednocześnie zbyt dużej ilość suplementów może być dla nasz szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wiele suplementów w swoim składzie zawiera te same substancje odżywcze. Zażywając na raz suplementy o podobnym składzie, możemy dostarczyć naszemu organizmowi zbyt wysoką dawkę jakiegoś produktu, co może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto, więc znać podstawowe zasady korzystania suplementów. Dowiedz się jak łączyć suplementy diety, co ogranicza ich wchłanialność oraz co zrobić, żeby organizm lepiej je przyswajał.

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Jakie suplementy diety oraz preparaty wybrać, kiedy pojawi się menopauza? Klimakterium - okres w życiu każdej kobiety, czyli jak złagodzić objawy menopauzy.Kiedy, w życiu kobiety pojawia się czas menopauzy, często wiąże się on z przykrymi dolegliwościami.Należą do nich np.: uderzenia gorąca, wahania nastroju, problemy z koncentracją, potliwość, problemy ze snem, spadek libido, czy suchość w pochwie.W jaki sposób możemy złagodzić dolegliwości związane z menopauzą? Czy istnieją suplementy diety przeznaczone dla kobiet w okresie menopauzy?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
1188PLN

Tylko 29.99 zł miesięcznie wybierając płatność ratalną

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.99PLN