bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Co to jest afiliacja i na czym polega marketing afiliacyjny?

Blog healthcare

Co to jest afiliacja i na czym polega marketing afiliacyjny?

Co warto dowiedzieć się o marketingu afiliacyjnym? Jak zarabiać w programie afiliacyjnym? Czy afiliacja dla reklamodawców jest dobrym pomysłem? 

Afiliacja w dosłownym tłumaczeniu z języka łacińskiego oznacza usynowienie, włączenie do rodziny. W marketingu internetowym to pojęcie oznacza nawiązywanie dobrowolnej współpracy, której celem jest osiągnięcie wymiernych korzyści dla wszystkich osób zaangażowanych we współpracę. Chcesz dowiedzieć się na czym polega marketing afiliacyjny i jaka jest prowizja od sprzedaży? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się jak wygenerować dochód działając w mediach społecznościowych. Poznaj wady i zalety działania marketingu afiliacyjnego.

Spis treści

 1. Czy jest system afiliacyjny?
 2. Marketing afiliacyjny – korzyści
 3. Czy program afiliacyjny jest dla mnie?
 4. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Czy jest system afiliacyjny?

System afiliacyjny nazywany również efektywnościowym, jest sposobem promocji opierającym się na współdziałaniu danej firmy z klientami w ramach programu partnerskiego. Celem takiej współpracy jest uzyskanie wymiernych korzyści finansowych przez reklamodawcę jak i klienta. Sklepy internetowe mogą zarobić, ponieważ sprzedają więcej dzięki poleceniom, a odbiorcy/klienci zarabiają prowizje od transakcji, które mają miejsce dzięki ich poleceniom.

Warto wiedzieć, że w systemie afiliacyjnym biorą udział aż cztery podmioty. Należy do nich: sieć afiliacyjna, reklamodawca, wydawca i użytkownik internetu, który kupuje w serwisie reklamodawcy. Do każdej z tych stron należy inne zadanie. Reklamodawcą jest sklep internetowy albo usługodawca internetowy, chcący wypromować swój produkt oraz doprowadzić do jego sprzedaży. Wydawca/klient to natomiast osoba, posiadającą jakiś kanał informacyjny, na którym będzie zamieszczać informację, o produkcie lub usłudze.

Sieć afiliacyjna dostarcza technologię, a także narzędzia, umożliwiające współpracę pomiędzy wydawcą oraz reklamodawcą. Śledzi również dokonywanie transakcji, a na jej podstawie dokonuje wypłat wynagrodzeń. Użytkownikiem jest natomiast każdy kupujący, który po kliknięciu w odpowiedni link, czy baner opublikowany przez wydawcę, wchodzi do serwisu reklamodawcy oraz dokonuje tam zakupu.

Marketing afiliacyjny – korzyści

Czym jest marketing afiliacyjny? Współpraca w marketingu afiliacyjnym, czy w marketingu partnerskim jest oparta na zasadzie „win win”. Oznacza to, że każdy dostaje to, czego oczekuje. Własny program afiliacyjny dla reklamodawcy jest korzyścią, ponieważ koszty ponoszone są za konkretną, przeprowadzoną sprzedaż oraz są obliczane prowizyjnie. Taki sposób rozliczania jest bezpieczny zarówno dla reklamodawcy jak i wydawców. Kolejną istotną zaletą marketingu afiliacyjnego jest jego naturalność. Klasyczne reklamy zazwyczaj postrzegane są jako natarczywe, czy niepotrzebne, dlatego często są pomijane przez użytkowników. Odpowiednio poprowadzony marketing afiliacyjny przynosi korzyści nie tylko dla reklamodawcy, wydawców, ale i dla użytkowników. Pobieraj korzyści ze współpracujących ze sobą stron.Afiliacja jest dużo prostszym sposobem promocji niż biznes MLM - marketing sieciowy

 • Widok panelu prowizyjnego w twoim koncie w Bez Tabletek

Czy program afiliacyjny jest dla mnie?

Afiliacja to jedno z najprostszych narzędzi do monetyzacji - spieniężenia swoich działań w internecie.Reklamodawcy, SEO otrzymują bazę potencjalnych klientów.Wydawcy zarabiają natomiast na polecaniu ich produktów.Pod kątem marketingowym dla promowania kampanii w branży e-commerce takie działanie może generować duży przychód. Ponadto konwersja takich działań reklamowych jest zazwyczaj duża.

Zaletą współpracy afiliacyjnej jest natomiast nienormowany czas pracy.Wydawcy sami mogą decydować o intensywności promocji na swoich portalach społecznościowych. Działają niezależnie, a w każdej chwili mogą zrezygnować ze współpracy afiliacyjnej.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do programu afiliacyjnego po prostu zostań subskrybentem naszej platformy.Za każdą osobę, która dokona rejestracji i opłaci dostęp do portalu używając do tego Twojego linku otrzymasz 50% kwoty, którą zapłacił użytkownik.Bądź partnerem i w zamian za prowizję udostępniaj link afiliacyjny Jeśli w Twoich social mediach, witrynach internetowych, bannerach odbiorcy skorzystają z dołączenia do platformy edukacyjnej BezTabletek.pl, otrzymasz wymierne korzyści finansowe w wysokości 50 % kwoty opłaconej subskrypcji.

Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Interesujesz się zdrowiem i dodatkowo chcesz zarobić ?

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Dołącz do nas i udostępniaj linki afiliacyjne

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Objawy i leczenie boreliozy

Objawy i leczenie boreliozy

Jak leczyć boreliozę? Co zrobić, że uchronić się przed kleszczami? Czy borelioza to choroba zagrażająca życiu? Większość przypadków zachorowania na boreliozę jest spowodowania ukąszeniem kleszcza. Niestety, liczba zakażeń tą chorobą w Polsce ciągle rośnie. Borelioza to choroba z lyme, powodowana przez spiralną bakterię (krętki) zwaną Borrelia burgdorferi może spowodować m.in: problemy z układem nerwowym, zapalenie mięśni i stawów, problemy neurologiczne, częste infekcje w naszym organizmie, czy choroby stawowe (zapalenie stawów). Kleszcz wraz ze śliną lub wymiocinami przenosi bakterie. Nieleczona choroba może natomiast doprowadzić nawet do kleszczowego zapalenia mózgu (porażenia mózgu). Przyjąć może ona również formę przewlekłą.Kleszcze wybierają głównie ciepłe miejsca, gdzie skóra jest cienka, np. pachwiny, skóra w okolicy pach. W wyniku ukąszenia kleszcza pojawić się może rumień. Jak wygląda leczenie i diagnostyka boreliozy? Co zrobić, żeby uchronić się przed ugryzieniem kleszcza? Czy jest możliwe całkowite wyleczenie boreliozy z lyme.

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Czy można przyjmować razem suplementację różnych preparatów? Najlepsze suplementy diety dostarczając witamin i minerałów.Spożywanie jednocześnie zbyt dużej ilość suplementów może być dla nasz szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wiele suplementów w swoim składzie zawiera te same substancje odżywcze. Zażywając na raz suplementy o podobnym składzie, możemy dostarczyć naszemu organizmowi zbyt wysoką dawkę jakiegoś produktu, co może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto, więc znać podstawowe zasady korzystania suplementów. Dowiedz się jak łączyć suplementy diety, co ogranicza ich wchłanialność oraz co zrobić, żeby organizm lepiej je przyswajał.

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Jakie suplementy diety oraz preparaty wybrać, kiedy pojawi się menopauza? Klimakterium - okres w życiu każdej kobiety, czyli jak złagodzić objawy menopauzy.Kiedy, w życiu kobiety pojawia się czas menopauzy, często wiąże się on z przykrymi dolegliwościami.Należą do nich np.: uderzenia gorąca, wahania nastroju, problemy z koncentracją, potliwość, problemy ze snem, spadek libido, czy suchość w pochwie.W jaki sposób możemy złagodzić dolegliwości związane z menopauzą? Czy istnieją suplementy diety przeznaczone dla kobiet w okresie menopauzy?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
1188PLN

Tylko 29.99 zł miesięcznie wybierając płatność ratalną

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.99PLN