bezTabletek.pl

Praktyczna wiedza o twoim
zdrowiu w przystępnej formie

Czy warto działać w biznesie MLM?

Blog healthcare

Czy warto działać w biznesie MLM?

Na czym polega i jak działa MLM (multi level marketing)? Sprzedaż produktów w marketingu wielopoziomowym? MLM nazywany jest również marketingiem sieciowym. To strategia stosowana przez niektóre firmy charakteryzujące się modelem biznesowym sprzedaży bezpośredniej. Jej celem jest zachęcenie obecnych członków do rekrutacji nowych. Jak wygląda sprzedaż produktów w branży MLM na polskim rynku? Jaki może dać dochód pasywny? Czy MLM oznacza to samo co piramida finansowa? Przeczytaj poniższy artykuł i zobacz jak Multi level marketing wygląda w Polsce.

Spis treści

 1. Co to jest MLM oraz czy warto działać w biznesie MLM?
 2. Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera
 3. Czy MLM to dobry pomysł na dodatkowy zarobek?
 4. Jak zacząć zarabiać?
 5. Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Co to jest MLM oraz czy warto działać w biznesie MLM?

Czym jest MLM? Marketing wielopoziomowy MLM oznacza dystrybucję produktu poprzez alternatywny kanał sprzedaży. Tym kanałem jest sieć dystrybutorów, takich jak partnerzy, współpracownicy, sprzedawcy, czy osoby, które podjęły współpracę z firmą MLM. Uzyskują oni możliwość m.in:

 • zamawiania produktu preferencyjnych cenach na własne potrzeby
 • sprzedawania produktu w cenach standardowych innym osobom
 • tworzenia własnej struktury dystrybutorów oraz rozwijania sieci

Warto zaznaczyć, że przychód jaki otrzymamy będzie zależał od planu marketingowego, jaki oferuje poszczególna firma MLM. To sposób, aby zarabiać pieniądze dodatkowe, np. dalej mając pracę na etacie. Jeśli, jednak zaangażujemy się i będziemy prężnie działać w systemie MLM to nasz przychód będzie znacznie wyższy oraz będziemy posiadać realny wpływ na swoje przychody.

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Co zyskujesz zapisując się do newslettera beztabletek.pl?

 • Otrzymuj powiadomienia o aktualnych promocjach
 • Bądź na bieżąco z nowo dodawanymi kursami
 • Dowiedz się o nowych artykułach

Czy MLM to dobry pomysł na dodatkowy zarobek?

Biznes MLM w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Nasuwa się, więc zatem pytanie, czy warto wejść w system multi-level marketingu? Wokół MLM krąży wiele mitów. Poznaj najważniejsze zalety działania w ramach MLM:

 • mały koszt wejścia - wstępując do MLM nie płacisz żadnej opłaty, nie musisz rejestrować firmy, kupować maszyn, wynajmować, czy urządzać lokalu
 • elastyczne godziny pracy 
 • dodatkowe źródło zarobku - nie musisz rezygnować ze swojej dotychczasowej pracy
 • wsparcie od liderów - nie musisz polegać tylko na sobie. Każda firma MLM posiada liderów, którzy z chęcią Ci pomogą
 • szkolenia - przystępując do MLM możesz brać udział w przeróżnych bezpłatnych szkoleniach
 • uczysz się życia i radzenia sobie z odmową 
 • zdobywasz umiejętności komunikacyjne - osoby skryte, ciche, czy nieśmiałe dzięki dużej liczbie spotkań stają się otwarte oraz pewne siebie
 • nikt nie zwraca uwagi na Twoje wykształcenie - to czy skończyłeś studia, czy nie dla przedstawicieli MLM nic nie znaczy. Jeżeli czujesz, że to jest coś, w czym możesz się sprawdzić nie czekaj dłużej i spróbuj
 • brak ograniczeń wiekowych
 • brak potrzeby okazywania zaświadczenia o niekaralności - w mlmie człowiek jest tylko człowiekiem i każdy z nas mógł popełnić kiedyś błąd
 • otrzymuje się gotowe know-how - czyli m.in: dostajesz spis produktów, dowiadujesz się jak zwiększyć obroty pod kątem własnej sprzedaży
 • nie wypłacasz pensji z góry - oznacza to, że w network marketingu wszystkie osoby działają na prowizji. Budując strukturę nie wypłacasz, więc ludziom pensji ze swojej kieszeni
 • Sam określasz swoją prowizje i rabat jaki chcesz dać swoim fanom

Jak zacząć zarabiać?

Dużo osób na początku swojej przygody w marketingu wielopoziomowym nie ma pojęcia jak znaleźć nowe kontakty. Na początku polecamy produkty lub usługi najbliższym osobom. Lista ich zazwyczaj szybko się kończy. Jak pozyskać kolejne osoby? Przede wszystkim w celu znalezienia nowych osób:

 • poproś swoich znajomych na mediach społecznościowych o udostępnienie Twojego produktu
 • bądź swoim najlepszym klientem
 • używaj produktów które polecasz
 • zapisuj swoje zadania
 • wyznacz cel
 • umawiaj spotkania na żywo, ale także online


Odnalezienie się w sieci MLM z początku może wcale się takie łatwe nie wydawać. Zasady multilevel marketingu nie są jednak takie skomplikowane, nie poddawaj się. Warto również podkreślić, że marketing sieciowy, a piramida finansowa to zupełnie coś innego i programy MLM bywają bardzo ciekawe oraz można uzyskać sporą prowizję od sprzedaży. Zacznij polecać z zaangażowaniem swój produkuj grupie znajomych, a zobaczysz, że oni polecą Ciebie i Twoje produkty kolejnym osobom.


Jesteś zainteresowany dołączeniem do programu afiliacyjnego i zwiększenia swojego budżetu? Zostań subskrybentem platformy edukacyjnej BezTabletek.pl. Za każdą osobę, która dokona rejestracji oraz opłaci dostęp do portalu używając do tego Twojego linku otrzymasz 50% kwoty, którą zapłacił użytkownik.

Dowiedz się więcej dzięki naszym szkoleniom:

Działasz w MLM i oferujesz produkty zdrowotne?

Jeśli interesują Cię szkolenia w postaci video wzbogacone o ebooki czy podcasty to zapraszamy Cię do dołączenia do platformy Bez Tabletek.

Jedna płatność = dożywotni dostęp

Dołącz do nas już teraz!
 • Facebook
 • Spreaker
 • LinkedIn
5/510 ocen

oceń ten artykuł

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Objawy i leczenie boreliozy

Objawy i leczenie boreliozy

Jak leczyć boreliozę? Co zrobić, że uchronić się przed kleszczami? Czy borelioza to choroba zagrażająca życiu? Większość przypadków zachorowania na boreliozę jest spowodowania ukąszeniem kleszcza. Niestety, liczba zakażeń tą chorobą w Polsce ciągle rośnie. Borelioza to choroba z lyme, powodowana przez spiralną bakterię (krętki) zwaną Borrelia burgdorferi może spowodować m.in: problemy z układem nerwowym, zapalenie mięśni i stawów, problemy neurologiczne, częste infekcje w naszym organizmie, czy choroby stawowe (zapalenie stawów). Kleszcz wraz ze śliną lub wymiocinami przenosi bakterie. Nieleczona choroba może natomiast doprowadzić nawet do kleszczowego zapalenia mózgu (porażenia mózgu). Przyjąć może ona również formę przewlekłą.Kleszcze wybierają głównie ciepłe miejsca, gdzie skóra jest cienka, np. pachwiny, skóra w okolicy pach. W wyniku ukąszenia kleszcza pojawić się może rumień. Jak wygląda leczenie i diagnostyka boreliozy? Co zrobić, żeby uchronić się przed ugryzieniem kleszcza? Czy jest możliwe całkowite wyleczenie boreliozy z lyme.

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Jak łączyć suplementy ze sobą diety bogate w witaminy i minerały?

Czy można przyjmować razem suplementację różnych preparatów? Najlepsze suplementy diety dostarczając witamin i minerałów.Spożywanie jednocześnie zbyt dużej ilość suplementów może być dla nasz szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wiele suplementów w swoim składzie zawiera te same substancje odżywcze. Zażywając na raz suplementy o podobnym składzie, możemy dostarczyć naszemu organizmowi zbyt wysoką dawkę jakiegoś produktu, co może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto, więc znać podstawowe zasady korzystania suplementów. Dowiedz się jak łączyć suplementy diety, co ogranicza ich wchłanialność oraz co zrobić, żeby organizm lepiej je przyswajał.

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Suplementy diety i preparaty, które warto stosować przy menopauzie

Jakie suplementy diety oraz preparaty wybrać, kiedy pojawi się menopauza? Klimakterium - okres w życiu każdej kobiety, czyli jak złagodzić objawy menopauzy.Kiedy, w życiu kobiety pojawia się czas menopauzy, często wiąże się on z przykrymi dolegliwościami.Należą do nich np.: uderzenia gorąca, wahania nastroju, problemy z koncentracją, potliwość, problemy ze snem, spadek libido, czy suchość w pochwie.W jaki sposób możemy złagodzić dolegliwości związane z menopauzą? Czy istnieją suplementy diety przeznaczone dla kobiet w okresie menopauzy?

Dołącz do nas!
i zyskaj dostęp do najlepszej platformy heathcare

Dbaj o to, by nieustannie zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać kompetencje. Bądź na bieżąco ze stale zachodzącymi zmianami, nowymi sposobami leczenia oraz profilaktyki. Dołącz do nas i podnieś swoje kompetencje już teraz.

Zarejestruj się już teraz
Dożywotnia licencja
1188PLN

Tylko 29.99 zł miesięcznie wybierając płatność ratalną

 • Obszerna baza wiedzy
 • Dożywotni dostęp do platformy
 • Nowe kursy każdego miesiąca
Kup teraz
 • Raty PayU
 • Blik
 • VISA
 • Master Card

Rozłóż spłatę na raty bez dodatkowych opłat i prowizji

Rata 0% już od:29.99PLN