Totalna Biologia

Biologia Totalna i 5 praw natury

Biologia Totalna i 5 praw natury

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Nowy kurs na platformie Bez Tabletek: Poznaj tajemnice Totalnej Biologii i 5 Praw Natury

Platforma Bez Tabletek wprowadza na rynek nowy kurs, który pomoże Ci lepiej zrozumieć funkcjonowanie Twojego organizmu i zasady rządzące naturą. Kurs Totalna Biologia i 5 Praw Natury to niezwykła okazja do zgłębienia wiedzy na temat biologicznych mechanizmów działających w naszym ciele oraz dostosowania się do naturalnych praw, by chronić i wzmacniać nasze zdrowie.

Czego się nauczysz na tym kursie?

1. Poznaj podstawy Totalnej Biologii

Na tym kursie dowiesz się, czym dokładnie jest Totalna Biologia i jakie ma zastosowanie w naszym codziennym życiu. Poznasz podstawowe zasady tej nowatorskiej dziedziny oraz nauczysz się interpretować sygnały i objawy, które nasze ciało wysyła w odpowiedzi na różne stresory i bodźce.

2. Zrozum biologiczne mechanizmy organizmu

Podczas szkolenia zgłębisz wiedzę na temat działania naszego organizmu na poziomie komórkowym. Dowiesz się, jak komórki komunikują się ze sobą, jakie są mechanizmy naprawcze i jakie są skutki stresu na poziomie biologicznym.

3. Odkryj 5 Praw Natury

Jedną z kluczowych części tego kursu jest poznanie 5 Praw Natury. Nauczysz się, jak te prawa wpływają na nasze zdrowie i jak możemy się dostosować do nich, aby zwiększyć naszą odporność na choroby. Poznasz zasady dotyczące odżywiania, ruchu, snu, relaksu i stresu, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego organizmu.

4. Dowiedz się, jak stosować wiedzę w praktyce

Kurs Totalna Biologia i 5 Praw Natury oferuje praktyczne wskazówki, jak wdrożyć zdobytą wiedzę w codziennej praktyce. Dowiesz się, jak dostosować swoją dietę, by wspierać naturalne procesy regeneracyjne organizmu, jak wprowadzić odpowiednią aktywność fizyczną, jak radzić sobie ze stresem i jak zapewnić sobie zdrowy sen.

Skorzystaj z nowego kursu na platformie Bez Tabletek

Szukasz wiedzy na temat Totalnej Biologii i 5 Praw Natury ?, to nowy kurs na platformie Bez Tabletek jest właśnie dla Ciebie. Wykorzystaj tę niepowtarzalną szansę, aby zgłębić tajemnice biologicznych mechanizmów naszego organizmu.Poznaj 5 Praw Natury i wykorzystaj je, aby chronić i wzmacniać swoje zdrowie! Zapisz się już dziś i odkryj nowe perspektywy nauki o naszym ciele na platformie Bez Tabletek.

mgr Anna Szymańczuk
Autor szkoleniamgr Anna Szymańczuk

Konsultantka Totalnej Biologii, również jej skromna pasjonatka, propagatorka, którą lubi nazywać psychobiologią.

Uczyła się u Gilberta Renaud, Michelle La Masa-Schroeder, Gerarda Athiasa, ale i polskich świetnych wykładowców takich jak Romuald Kosznik, Magda Wdowiak czy Marzanna Radziszewska- Konopko. Wiele osób może kojarzyć jej wpisy z najstarszej grupy Facebookowej poświęconej tej tematyce o wdzięcznej nazwie Totalna Biologia w praktyce. Konsultacjami zajmuje się od 2017 roku. Wiele osób z jej filmów i bloga czerpało pierwsze informacje na temat TB, np. roli rodziców czy chorób dzieci w ujęciu TB.

Pozostałe materiały z tego kursu

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Sprawdzone metody ochrony oczu podczas pracy biurowej przy komputerze. Wpływ światła niebieskiego na narząd wzroku. Jak dbać o wzrok i unikać suchych i zaczerwienionych oczu?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym? Poznaj kalendarz pylenia roślin i skuteczne metody łagodzenia objawów alergii na pyłki!

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile się czeka na okulary od optyka? Czas oczekiwania zależy od parametrów szkieł, ale zazwyczaj mieści się od kilkunastu minut do około 10 dni roboczych. Odbierz idealnie dopasowane okulary korekcyjne!

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Dlaczego skrzep w probówce może uniemożliwić wykonanie badań laboratoryjnych? Sprawdź, co oznacza skrzep i jak wpływa na wyniki morfologii.

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Dowiedz się, jak zostać psychoterapeutą i jak sprawdzić czy ten zawód jest dla Ciebie. Porady i wskazówki na temat wymagań i ścieżki kariery.

Naciągnięty mięsień: co robić?

Naciągnięty mięsień: co robić?

Czy masz naciągnięty mięsień? Dowiedz się, jak postępować w przypadku urazu mięśniowego i jak szybko powrócić do zdrowia. Najlepsze metody leczenia kontuzji mięśni.

Kiedy nie można robić botoksu?

Kiedy nie można robić botoksu?

Botoks, czyli jad kiełbasiany, znajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach, a jednym z nich jest medycyna estetyczna. Wstrzyknięcie tej substancji pozwala na poprawienie elastyczności skóry i wygładzenie nieestetycznych zmarszczek. Botoks nie zawsze jednak jest wskazany. Dlaczego?

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Zarówno przy słabszym, jak i silnym bólu zęba normalne funkcjonowanie może być bardzo utrudnione. W takich sytuacjach można sięgnąć po dostępne bez recepty środki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym - zwłaszcza przy słabszym bólu. W wielu przypadkach domowe sposoby okażą się jednak niewystarczające - każda uciążliwa dolegliwość wymaga bezzwłocznej konsultacji z lekarzem. 

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!