Opieka nad Seniorami

Ocena stanu zdrowia odżywiania seniorów Ebook

Prezentujemy różne sposoby oceny stanu ożywienia, zarówno skale, testy oraz pomiary antropometryczne, które powinny być wykorzystywane do sprawnej i skutecznej oceny stanu odżywienia człowieka w wieku podeszłym i nie tylko. 

Ocena stanu zdrowia odżywiania seniorów Ebook

Czego się nauczysz z tego szkolenia?

Zapraszamy do platformy Bez Tabletek, gdzie czeka na Ciebie unikalne szkolenie zatytułowane Ocena stanu zdrowia odżywiania seniorów.

Jeśli Twoim celem jest poszerzenie wiedzy na temat żywienia osób starszych i dowiedzenie się, jak dostosować dietę do ich specyficznych potrzeb, to to szkolenie jest dla Ciebie.

Ocena stanu zdrowia odżywiania seniorów to niezwykle cenne źródło informacji dla osób pracujących z seniorami. Szkolenie to dostarcza wiedzę na temat unikalnych wyzwań związanych z żywieniem osób starszych, takich jak zmiany fizjologiczne, zmniejszenie masy mięśniowej, problemy z apetytem i trudności w przełykaniu. Poznasz również praktyczne narzędzia i metody oceny stanu odżywienia seniorów, które pozwolą Ci na skuteczne monitorowanie ich zdrowia i dostosowanie diety do ich indywidualnych potrzeb.

Dołączając do platformy Bez Tabletek, zyskujesz nie tylko dostęp do wartościowych treści edukacyjnych dotyczących oceny stanu zdrowia odżywiania seniorów. Otrzymasz również dostępy do innych materiałów, takich jak poradniki i studia przypadków, które pomogą Ci w codziennej pracy z osobami starszymi. Ponadto uzyskasz dostęp do wszystkich szkoleń znajdujących się na platformie.

Nie czekaj dłużej - dołącz już teraz do platformy Bez Tabletek i zapoznaj się ze szkoleniem Ocena stanu zdrowia odżywiania seniorów. Pozyskaj cenną wiedzę i naucz się skutecznych strategii żywieniowych, które pomogą Ci w lepszym zrozumieniu potrzeb i dbaniu o zdrowie seniorów. Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoje umiejętności w opiece nad osobami starszymi.

mgr Iwona  Klisowska
Autor szkoleniamgr Iwona Klisowska

Od ponad 20 lat pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego, adiunkt dydaktyczny w Zakładzie Pielęgniarstwa Rodzinnego I pediatrycznego.Prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej głównie w środowisku domowym osób starszych i przewlekle chorych

Wykup subskrypcję by mieć pełny dostęp do platformy.

Roczna subskrypcja

95zł / rok
Kup subskrypcję >

Odkryj holistyczne podejście do Zdrowia

  • Obszerna baza wiedzy
  • Niska roczna płatność
  • Nowe kursy każdego miesiąca

Pozostałe kursy z tej kategorii

Rodzaj materiału

Wszystkie

Status

Wszystkie

Sortowanie kursów

Od najnowszych

Blog healthcare - Twoje źródło ciekawostek

Blog stanowi dodatkowe uzupełnienie wiedzy, jaką przekazują eksperci z platformy Bez Tabletek. Wybierz interesującą Cię tematykę i dowiedz się więcej m.in. na temat suplementacji, medycyny naturalnej, czy też profilaktyki przeciwnowotworowej.

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Jak dbać o wzrok podczas pracy biurowej?

Sprawdzone metody ochrony oczu podczas pracy biurowej przy komputerze. Wpływ światła niebieskiego na narząd wzroku. Jak dbać o wzrok i unikać suchych i zaczerwienionych oczu?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym?

Jak sobie radzić z alergiami w sezonie wiosennym? Poznaj kalendarz pylenia roślin i skuteczne metody łagodzenia objawów alergii na pyłki!

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile czeka się na okulary u optyka na receptę?

Ile się czeka na okulary od optyka? Czas oczekiwania zależy od parametrów szkieł, ale zazwyczaj mieści się od kilkunastu minut do około 10 dni roboczych. Odbierz idealnie dopasowane okulary korekcyjne!

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Skrzep w probówce - Definicja i objawy

Dlaczego skrzep w probówce może uniemożliwić wykonanie badań laboratoryjnych? Sprawdź, co oznacza skrzep i jak wpływa na wyniki morfologii.

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Jak zostać psychoterapeutą w Polsce w 2024 r.?

Dowiedz się, jak zostać psychoterapeutą i jak sprawdzić czy ten zawód jest dla Ciebie. Porady i wskazówki na temat wymagań i ścieżki kariery.

Naciągnięty mięsień: co robić?

Naciągnięty mięsień: co robić?

Czy masz naciągnięty mięsień? Dowiedz się, jak postępować w przypadku urazu mięśniowego i jak szybko powrócić do zdrowia. Najlepsze metody leczenia kontuzji mięśni.

Kiedy nie można robić botoksu?

Kiedy nie można robić botoksu?

Botoks, czyli jad kiełbasiany, znajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach, a jednym z nich jest medycyna estetyczna. Wstrzyknięcie tej substancji pozwala na poprawienie elastyczności skóry i wygładzenie nieestetycznych zmarszczek. Botoks nie zawsze jednak jest wskazany. Dlaczego?

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Jakie leki na ból zęba? Domowe sposoby i środki bez recepty

Zarówno przy słabszym, jak i silnym bólu zęba normalne funkcjonowanie może być bardzo utrudnione. W takich sytuacjach można sięgnąć po dostępne bez recepty środki o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym - zwłaszcza przy słabszym bólu. W wielu przypadkach domowe sposoby okażą się jednak niewystarczające - każda uciążliwa dolegliwość wymaga bezzwłocznej konsultacji z lekarzem. 

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Jak wygląda brzuch kortyzolowy ( brzuch stresowy)?

Dowiedz się, jak rozpoznać i pozbyć się brzucha kortyzolowego (stresowego) - skutku przewlekłego stresu. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić!